Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zpěvák CHARLIE PUTH vydal desku Voicenotes

Na albu najdete i hity Attention a How Long.
Přidat na Facebook
Širší veřejnost talentovaného hudebníka poprvé zaregistrovala jako jednoho z protagonistů hitu See You Again. Písnička, kterou Puth napsal, uváděla sedmé pokračování série Rychle a zběsile. Klip fungoval jako rozloučení s hercem Paulem Walkerem, jenž v průběhu natáčení filmu tragicky zahynul, a dodnes nasbíral více než tři a půl miliardy zhlédnutí na YouTube. Charlie Puth se s písničkou hned třikrát ucházel o Grammy a byť mu vítězství v jednotlivých kategoriích utekla, nominace ho definitivně katapultovaly mezi americkou hudební elitu. Následovaly hity Marvin Gaye, We Don’t Talk Anymore a Dangerously, které stvrdily jeho pozici žádaného zpěváka i uznávaného autora.

A že úspěch nebyl náhodný, dokázal Charlie Puth prvními dvěma singly nového projektu. Desku Voicenotes předznamenaly písně Attention a How Long, s oběma se dostal na vrcholky hitparád v mnoha zemích světa včetně Čech a Slovenska. Všechny skladby z alba si Charlie Puth napsal a produkoval sám, v tomto ohledu by mezi mladými čistokrevně popovými interprety hledal těžko stovnání. Nejnověji kolekci Voicenotes propaguje singlem Done For Me, v němž mu dělá partnerku zpěvačka Kehlani.

Dodal: Libor Lisý, Warner Music
Tina
(Martina )
pátek 18. 5. 2018 08:00
, Martina . 2018. Zpěvák CHARLIE PUTH vydal desku Voicenotes. Vychytané.cz. [Online] 18. 5. 2018. [Citace: 1. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12200. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zpevak-CHARLIE-PUTH-vydal-desku-Voicenotes
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.46.172
Serverový čas: neděle 1. října 2023 01:45