Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DUENDE natočili multikulturní klip ke svému albu

Multižánrová skupina Duende představuje klip k Inner Worlds, titulní písni ze svého alba Garden of Me.
Přidat na Facebook
Za jeho realizací stojí přední český kameraman Jan Malíř, hudebník a fotograf Norbi Kovács a jeho syn Adam.

"V klipu jsme vytvořili velkou multikulturní siestu složenou z muzikantů a tanečníků z celého světa. Chtěli jsme ukázat, že hudba lidi sbližuje, i když můžou být jejich vnitřní či reálné světy zcela odlišné," přibližuje realizační záměr kapelník Duende Tomislav Zvardoň a dodává: "Byl jsem velmi mile překvapen s jakou ochotou a radostí všichni mnou oslovení lidé do toho s námi šli. Hráli a tančili s námi mimo jiné přední španělská flamenco tanečnice Virginia Delgado, íránský kytarista Shahab Tolouie, guru latinsko-americké hudby Miloš Vacík, africký bubeník a tanečník Papis Nyass, zpěvák Lee Andrew Davison, peruánský flétnista Vlado Ulrych, zpěvačka Juwana Jenkins, Marianu Wesley a spoustu dalších.Tohle mezinárodní propojení umožnilo vytvořit jedinečnou atmosféru, která nás natolik nadchla a inspirovala , že určitě dojde k nějakému dalšímu propojení a to především na živých koncertech."

Režie, kamery a střihu se ujal tým složený ze známého kameramana Jana Malíře (Faunovo velmi pozdní odpoledne, Šašek a královna, Tankový prapor, Musíme si pomáhat ad.), vynikajícího hudebníka a fotografa Norbiho Kovácse (Ivan Hlas Trio - kytara, U mě dobrý – hudba) a jeho syna Adama Kovácse.

Skupina Duende dosud vydala tři alba: Za Branou (2008), New Words In the Dictionary (2009) a Garden of Me (2017). V současné době hraje ve složení Tomislav Zvardoň (kytary), Veronika Diamantová (zpěv, ukulele), Petr Tichý (kontrabas), Carlo Zegarra Abando (perkuse) a Marek Novotný (piano).

Dodal: Mgr. Marcela Kočandrlová, Warner Music

Tina
(Martina )
čtvrtek 17. 5. 2018 08:00
, Martina . 2018. DUENDE natočili multikulturní klip ke svému albu . Vychytané.cz. [Online] 17. 5. 2018. [Citace: 30. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12197. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DUENDE-natocili-multikulturni-klip-ke-svemu-albu-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: čtvrtek 30. listopadu 2023 19:32