Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Časopis Rock&Pop oslaví osmadvacáté narozeniny vlastním festivalem

Na Rock&Pop Festu mu popřejí Plexis nebo Sto zvířat
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rock&Pop Fest
sobota 19. května 2018 13:00
(konec +- sobota 19. května 2018 20:00)
Nymburk
Nymburk (CZ)
Rock&Pop Fest se uskuteční 19. května v Nymburce a půjde už o třetí ročník. Festival nabídne hned dvě scény. Na Rock&Pop stage vystoupí kapely jako Sto zvířat, Plexis nebo minus123minut. Druhé pódium bude patřit umělcům, kteří zahrají akusticky. Nebude mezi nimi chybět Ptakustik nebo uznávaný performer Justin Lavash.

„Rock&Pop plní trafiky už osmadvacet let a ten nejlepší způsob, jak na to upozornit a jak se ještě více přiblížit našim čtenářům a třeba je i poznat osobně, je hudební festival. Proto jsme se rozhodli opět uspořádat náš vlastní a společně na Rock&Pop festu oslavit další rok úspěšného působení. Vstup zdarma pro předplatitele a sleva pro jejich kamarády je pak i vyjádřením díků za to, že nám stále zachovávají přízeň,“ přibližují pořadatelé myšlenku festivalu.

Časopisu popřejí Fast Food Orchestra, kteří kromě osvědčených hitů představí i nové skladby z aktuálního alba Struny. V nové sestavě se předvede tuzemská stálice Krucipüsk, která právě připravuje nový materiál a před létem plánuje vydat singl. Podobně jsou na tom slovenští rockeři The Paranoid, kteří se představí s novým frontmanem, s nímž právě pilují nové skladby a v dubnu odehrají první koncerty. Obnovení minus123minut se minulý rok úspěšně vrátili na scénu singlem Invisible World a na Rock&Pop festu nakazí návštěvníky svou fúzí jazzu, blues, funky a world music. Do punkových vod přítomné vtáhnou legendární Plexis i punk rockoví Totální nasazení, již už rozjeli nabitou koncertní sezónu, a na festivalu se tak ukáží v nejlepší formě. Nebude chybět ani stálice letních hudebních akcí, kapela Sto zvířat. Písničkář Pokáč má za sebou úspěšný rok korunovaný vyprodaným křtem debutové desky Vlasy v pražském Lucerna Music Baru a nominací v Cenách Anděl v kategorii Objev roku, a tak si i on zahraje na velké stagi.

Na Unplugged stage se zabydlí Ptakustik, jenž přiveze rovněž svou prvotinu, vydařenou desku Jednoduché písně o složitém životě. Tento původně sólový projekt Tomáše Ptáčka vyrostl v regulérní kapelu, narážka na hraní bez proudu však v jejím názvu zůstává, a na festivalu se ukáže právě v této podobě. Britský muzikant Justin Lavash žije už několik let v Praze a do povědomí se dostal díky spolupráci s Monikou Načevou nebo Lenkou Dusilovou. Věnuje se však i vlastní autorské tvorbě mísící mimo folk i jazz a blues.Rock&Pop Fest se bude konat 19. května na nymburském fotbalovém stadionu „Starý Polaban“. V areálu festivalu, který otevře své brány ve 13:00 hodin, bude možné přespání ve vlastním stanu na vyhrazeném nehlídaném místě.

Předprodej vstupenek je již spuštěn v síti Ticketstream za 350 Kč. https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/rock-pop-fest-120693. Na místě bude možnost pořídit vstupenky za 450 Kč.

Držitelé VIP ROCK&POP karty mají vstupné ZDARMA http://extra.rockandpop.cz/produkt/rockpop-fest-2018-nymburk/ a pro své kamarády, známé, přátelé se slevou 50% http://extra.rockandpop.cz/produkt/rockpop-fest-2018/.

Více o dalších výhodách VIP programu zde http://extra.rockandpop.cz/onas.
Více informací o Rock&Pop Festu naleznete na http://festival.rockandpop.cz

Dodala: Martina Jablanovská
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 15. 5. 2018 18:00
Chovancová, Michaela. 2018. Časopis Rock&Pop oslaví osmadvacáté narozeniny vlastním festivalem. Vychytané.cz. [Online] 15. 5. 2018. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12190. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Casopis-Rock&Pop-oslavi-osmadvacate-narozeniny-vlastnim-festivalem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 06:03