Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

BANX & RANX a zpěvačka Ella Eyre uspěli se singlem Answerphone

Kanadská dvojice producentů BANX & RANX zaujala posluchače singlem Answerphone. V Anglii se skladba, v níž hostuje zpěvačka Ella Eyre, už třetí týden drží v Top 10!
Přidat na Facebook
Duo si cestu mezi taneční elitu teprve hledá, jak ale naznačují výsledky aktuálního singlu, kráčí správným směrem. Název Banx & Ranx používají dva týpci z Montrealu, kteří svou identitu skrývají za umělecké pseudonymy Soké a KNY Factory. Dohromady se dali v roce 2014 a zatím vydali několik různě úspěšných singlů. Více se jim doposud dařilo s remixy a produkční činností. Přepracovali skladby od Gorillaz nebo Davida Guetty a podíleli se třeba na skladbě Crick Neck od Seana Paula, která se vešla na soundtrack k dokumentu I Am Bolt o fenomenálním atletovi Usainu Boltovi. Za produkci desky Fénix pro amerického reggaetonového zpěváka Nickyho Jama hoši získali nominaci na uznávanou cenu Latin Grammy.S aktuální novinkou Answerphone už Banx & Ranx míří vysoko. Do skladby angažovali londýnského rappera Yxng Bane a zpěvačku Ellu Eyre, jejíž hlas dobře znají i posluchači českých rádií. Pro Rudimental nazpívala hit Waiting All Night, který se před několika lety úspěšně proháněl tuzemským éterem, a spolupracovala také se Sigalou (Came Here For Love) nebo DJ Freshem (Gravity).

Dodal: Libor Lisý, Warner Music
Tina
(Martina )
středa 16. 5. 2018 08:00
, Martina . 2018. BANX & RANX a zpěvačka Ella Eyre uspěli se singlem Answerphone. Vychytané.cz. [Online] 16. 5. 2018. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12186. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/BANX-&-RANX-a-zpevacka-Ella-Eyre-uspeli-se-singlem-Answerphone
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: pátek 22. září 2023 07:49