Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Další jména hlavní stage sluníčkového mejdanu

Dalšími tahouny letní party Sonne Edition 5, která proběhne již za měsíc, tedy 23.srpna 2008 v KD Topolná na uherskohradišťsku, bude její rezidentní Dj Mildee a především také pražské „space djz“ duo The Keeper vs. Steen, které jsme mohli slyšet na poslední Apokalypse – Techno Congress.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition vol. 5
sobota 23. srpna 2008 21:00
(konec +- neděle 24. srpna 2008 04:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
Pojďme si tyhle hochy blíže představit.

The Keeper vs. Steen (steen-keeper.cz, Praha)
(4decks set)

The Keeper
Dynamic Techno
http://www.idj.cz/hejrys

Pochází z jihočeského města Tábor, ale již několik let žije v Praze. Jako Dj začal vystupovat již v útlém věku na školních parties, ale o elektronickou hudbu jako takovou se začal více zajímat v šestnácti letech, kdy navštívil svůj první festival Cosmic Trip. V roce 2001 se rozhodl zakoupit si své vlastní gramofony a začali každodenní hodiny neúnavného hraní a pilování techniky. Z velké části se na stylu jeho hraní podepsala kompilace od britského dua Space Dj'z - The Last Djz On Earth vydaná v roce 2001, která ho zaujala svou propracovaností, precizností mixů a výběrem skladeb.

V roce 2003 se stává členem nově založené agentury Funtastic.cz, kde se stává rezidentem letního open air festivalu elektronické hudby, Summer Session.

V poslední době se také intenzivně věnuje tvorbě vlastní hudby. Styl, který dnes hraje, by se dal charakterizovat jako temné dynamické techno, doplněné scratchingem a zvukovými efekty. Dalšími styly, které jsou od něj možný slyšet na parties jsou detroit techno, electro či breakbeat.

Mezi jeho oblíbené producenty patří: The Advent, Carlos Rios, Chris McCormack, Radial, Bass Moy, Takaaki Itoh, Jamie Bissmire, Damon Vallero, Elektrabel, Aril Brikha, Robert Hood, Heiko Laux, Dj Rok, Tosh Marcato, Arthur Baker, Pendulum..

Za své oblíbené labely může jmenovat například: Kombination Research, Tresor, ARMS, Inceptive, Blueprint, Dinner Rec., Tresor, Peacefrog, M-Plant, Mterials, Electracom...

Parties: Apokalypsa, Summer Expose, Summer Sesssion, Cold Beats, Insomnia a mnoho dalších..

Support to: Chris Liebing (DE), Brian Sanhaji, Tube Tech, Quintin (NL), Cave (NOR), Agent (CZ), San(NL), Boris S., Sun 40 (UK), Boss (SK), Mr.X (USA), Ladida, Chris Sadler,Toky (SK), Pavel Krejdl, Nika 77, Mayla (SK), Boriqua Tribez, Ultra (SK), Golpe, Franke, Monotype a mnoho dalších..

Soutěžilo se o pět lupenů na Sonne Edition 5!. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Steen
Techno / Tribal techno
http://www.idj.cz/steen

Narodil se v jihočeském Písku. Do kontaktu s elektronickou hudbou se dostává v roce 1998, jmenovitě na freetekkovém festivalu Czechtekk. K samotnému djingu se dostává po několika letech navštěvování parties s různými odnožemi taneční hudby. Zpočátku hraje desky ve stylu house a tech-house. Ovšem po nějakém čase tyto desky střídá za styl tvrdšího ražení - Hard-techno. Tento druh hudby ho ovšem po nějakém čase přestal naplňovat a dává přednost klubovému technu. V té době je již členem jihočeské agentury Funtastic.cz a stává se též residentem jednoho z mála jihočeských festivalů elektronické hudby - Summer Session. Je též rezidentem nového pražského klubu Inside, kde ho s jeho kolegou Keeperem můžete slyšet nejčastěji při hře ze 4 gramofonů a dvou mixů.

Dj Steen měl možnost zahrát si ve většině klubů v ČR po boku předních českých a zahraničních Djs. Za zmínku určitě stojí vystoupení na jedné z největších halových akcí u nás - Apokalypsa - Let's Go Techno. V současné době pracuje na tvorbě vlastních tracků, které se nesou v rytmu techna a tribal techna.

Producenti: Boriqua Tribez, Ignition Technician, Joris Voorn, Marco Nastic, Marco G, Pedro Delgardo, Technasia, Dave Clarke a další..

Oblíbené Labely: Adult, Yin Yang, Sino, Recycled Loops, Adrenaline, Skint, Spilo Rec...

Parties: Apokalypsa, Summer Expose, Summer Sesssion, TechnoVinyl a mnoho dalších...

Support to: Boriqua Tribez, Chris Liebing, Tube-Tech, Brian Sanhaji, Boris S., Agent, Pavel Krejdl, Toky, Boss, Džejár, Lucasch, Home, Kwaczo, Franke, Ladida, Mayla, Ultra, Afrika Islam, Golpe, Nika 77, Wobr a další...

Mildee
Tech-electro / Electro / Techno
(Uherské Hradiště, CZECH REPUBLIC)
www.idj.cz/mildee

Dj Mildee, vlastním jménem Milan Hurtík, pochází z Kostelan nad Moravou u Uherského Hradiště. Narozen je v roce 1983 ve znamení střelce.
Již od dětství měl k hudbě velmi blízký vztah. V 17ti letech začal navštěvovat párties a zamiloval se do elektronické hudby. K hraní se dostal asi o 2 roky později na kolejích VUT v Brně, kde jej začali do tajů DJingu zasvěcovat jeho 2 spolužáci. V ten samý rok začíná nakupovat své první desky a po několika měsících i gramofony.
Jeho první akce se datují do poloviny roku 2004, kdy se spolupodílel na klubových akcích Technation v klubu Diamantino v Traplicích na Uherskohradišťsku. Na začátku roku 2006 si ho všiml zakladatel agentury Euforia - Dj Nirthy, který jej přijal do své bookingové agentury. Ve druhé polovině roku 2006 začíná Mildee úzce spolupracovat se Skeinem z agentury Strobe.cz a ve druhé polovině roku 2007 přechází pod tento exkluzivní booking. Tímto signálem se ukazuje talent Mildeeho a přináší pro něj nové možnosti. V roce 2007 se stává spoluorganizátorem a rezidentem úspěšné taneční párty SONNE EDITION.

Kluby kde jste ho mohli slyšet: Angel (Březopuly), Bar Malibu (Bystřice), KL!D (Ostrava), Liquid (Liberec) , Euroclub (Hluk), GoGo klub (Znojmo), Flamingo (Kostelany nad Moravou u Uh.Hradiště), Barziko (Uh.Hradiště), Royal (Veselí nad Moravou), Hell (Ždár n. Sáz.), Diamantino (Traplice), Turn-off (Turnov), club Mír (Uherské Hradiště), atd.

oblíbení producenti: Umek, Dave Clarke, Christian Fischer, John Acquaviva, Valentino Kanzyani, Wehbba, Anthony Rother, The Hacker, Vitalic, Oliver Koletzki, atd.

oblíbené labely: Jesus Loved You, Planete Rouge, Bush, Definition, Cocoon, Datapunk, Gigolo Records, Mouseville a Terminal M.

Mohli jste ho slyšet na párties jaké jsou např.: Technation 1- 7 (Traplice, 2004-2005), Cafe Del Techno 15 (Hluk, 2005), Sonne Edition 1, 3, 4 (rezidence), Techno Avenue 3 (Bystřice), Strobe Rookies Night (Turnov), Outland (Ostrava), Bodyshot (Březolupy), Festiválek 2007 (open air, Rudimov u Slacičina, CZ), Dj Lab Tour (Krankenhaus, Trenčín, SK), Strobe.cz DJ Tour, atd.

Zahrál si po boku DJs: Shaun Baker (DE); Rydel (NL), Redok (SL), LaTech (SK), Miss Rodez (SK), Lucasch, Jordy, Orbith, Revolt, Miss Renny, Michael Scuberman, P.I.R.I, Voodoo Piet, Jerry, Coma, Packo Gualandris (Lux), Hall Bregg (Pol), Oxide303 (Pol), Dixent, Leex, Daemon, Wexter, Nirthy, Constantin.e, Southeast live, Kita, Martini, Ian Fuzzy, Marcco-Imp, atd.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 22. 7. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Další jména hlavní stage sluníčkového mejdanu. Vychytané.cz. [Online] 22. 7. 2008. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1218. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dalsi-jmena-hlavni-stage-slunickoveho-mejdanu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 11:52