Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

GAIA MESIAH se vrací v plné parádě

Skupina Gaia Mesiah se po deseti letech chystá obhájit svou někdejší pozici. Podepsala smlouvu na nové album a vydá ho v září.
Přidat na Facebook
Titul je jasný už teď: Excellent Mistake.

Ostrá formace Gaia Mesiah se po letech odloučení vrhla na přípravu nového materiálu. Připravila řadu žánrově pestrých skladeb, v drtivé většině v angličtině. Nové album pracovně nazvala Excellent Mistake a do světa ho vypustí během září. Do té doby prověří nový repertoár na festivalech a samostatných koncertech.

Morella: "Excellent Mistake se opět přibližuje svou náladou našemu prvnímu albu Ocean. Proces jeho vzniku je plně vyjádřen i v názvu, protože když zachytíte chybu v muzice a správně si s ní pohrajete, může vzniknout něco opravdu excelentního. A stejné je to i s desetiletou přestávkou kapely – jsme naplněni novou energií a poučeni ze svých chyb."
Gaia Mesiah vznikla v roce 2001. Od roku následujícího pak hrála v sestavě, v níž vystupuje nyní: Marka Rybin (zpěv), Santa Morella (kytara), Misha M (bicí), Josh Stewart (basa). Vydala eponymní samizdatové EP a alba Ocean a Alpha Female.


Dodala: Mgr. Marcela Kočandrlová, Warner Music
Foto: Petr Fořt
Tina
(Martina )
sobota 5. 5. 2018 08:00
, Martina . 2018. GAIA MESIAH se vrací v plné parádě. Vychytané.cz. [Online] 5. 5. 2018. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12156. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/GAIA-MESIAH-se-vraci-v-plne-parade
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 03:08