Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ve Zlíně se točil klip k úvodní písni filmu Úsměvy smutných mužů

Štáb zde natáčel s čerstvým držitelem ceny Anděl Davidem Stypkou a jeho kapelou klip k písni Kříž.
Přidat na Facebook
Snímek podle bestselleru Josefa Formánka zamíří již za pár týdnů do kin. Štáb filmu, který se mimo jiné natáčel i ve Zlíně a okolí, se v pondělí vrátil na místo činu. Natáčel zde s čerstvým držitelem ceny Anděl Davidem Stypkou a jeho kapelou klip k písni Kříž. Ta se stane ústředním hudebním motivem filmu Úsměvy smutných mužů.

Areál bývalého Svitu, park Komenského nebo náměstí Míru ve Zlíně - na těchto místech se odehrává děj klipu k písni Kříž. Autorem silného poetického textu je sám zpěvák David Stypka, který si ve videu zahraje i se svou kapelou Bandjeez.

"Skladba Kříž sice nebyla vytvořena přímo pro náš film, ale hudba Davida Stypky se nám tak líbila, že jsme se jej rozhodli požádat o spolupráci," uvádí Martin Gazda ze zlínské firmy IS Produkce, která je jedním z producentů filmu.
Film podle stejnojmenného knižního bestselleru Úsměvy smutných mužů vypráví osudy čtyř chlapíků, kteří se potkají v protialkoholní léčebně. Navzdory drsné zkušenosti však zažívají i zábavné situace a vznik nových přátelství. Ve filmu se představí Jaroslav Dušek, David Švehlík, Jaroslav Plesl, Ondřej Malý nebo Simona Babčáková.

Úsměvy smutných mužů by měly mít premiéru v červnu 2018.

Koproducentem filmu je zlínská společnost IS Produkce. Do projektu se jako koproducent zapojilo také město Zlín a filmové, kulturní a produkční centrum Filmový uzel Zlín. Společně s dalšími institucemi jako je zlínská filmová kancelář Zlín Film Office usilují o návrat filmového průmyslu zpět do Zlína.

Dodala: Kateřina Martykánová
Tina
(Martina )
sobota 28. 4. 2018 08:00
, Martina . 2018. Ve Zlíně se točil klip k úvodní písni filmu Úsměvy smutných mužů . Vychytané.cz. [Online] 28. 4. 2018. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12142. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ve-Zline-se-tocil-klip-k-uvodni-pisni-filmu-Usmevy-smutnych-muzu-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 02:47