Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Petr Pilát na Red Bull X-FIGHTERS v pátek na Nově!

Ve 14 letech jako nejmladší člověk planety předvedl bouřícímu davu na své motorce salto vzad. Nyní po třech letech stojí před dalším mezníkem. Získal totiž příležitost ukázat své nejlepší triky po boku světové elity v Madridu. Jak si poradí nejmladší účastník závodu z České republiky se španělskou arénou pro býčí zápasy? Zúčastnit se série závodů Red Bull X-Fighters je snem každého jezdce freestyle motokrosu a na vrcholu všech zastávek stojí již posedmé aréna Las Ventas.
Přidat na Facebook
Petr „Pilník“ Pilát se již letos zúčastnil Red Bull X-Fighters v Mexiku. Skákat ve vroucím kotli uprostřed 45 000 diváků pro něj byla obrovská zkušenost a zážitek. Boj o vítězství v madridské aréně je však pro talentovaného českého mladíka snem stávajícím se skutečností.

Petr Pilát ve svých sedmnácti letech patří již několik sezón k předním domácím jezdcům FMX. Díky podpoře svého táty, dříve aktivního motokrosového jezdce, se může věnovat této disciplíně na sto procent. Vyrůstá pod dohledem legendárního Petra Kuchaře, který ho do světa FMX přivedl jako velkou naději, a stojí při něm po celou dobu jeho profesního růstu. Pilník se již zúčastnil mnoha domácích i zahraničních závodů a exhibic a právě úzký kontakt s evropskou a světovou FMX špičkou je pro jeho vývoj nejdůležitější. V roce 2007 strávil Petr několik dní u fenomenálního Travise Pastrany, který jej považuje za nadprůměrně nadaného a poctivého jezdce. „Petr má talent a chuť něco dokázat. Když mu půjde karta, může během pár let patřit k naprosté elitě,“ zhodnotil Travis Petrovy vyhlídky. A nováček nyní opět vyzývá nejlepších jedenáct jezdců jako je Robbie Maddison, Dany Torres či Mat Rebeaud na vrcholný souboj. Honba může začít.

Výsledky ze závodu na www.redbullxfighters.com
Přímý přenos v pátek 18.7. na Galaxii Sport ve 21:30 a záznam na TV Nova v 23:50.

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 18. 7. 2008 12:00
Prachař, Štěpán. 2008. Petr Pilát na Red Bull X-FIGHTERS v pátek na Nově!. Vychytané.cz. [Online] 18. 7. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1214. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Petr-Pilat-na-Red-Bull-X-FIGHTERS-v-patek-na-Nove!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 15:10