Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Velkolepá show Jiřího Vejdělka bude k vidění v Lucerně, už podruhé!

Energický big band v čele s hudebníkem Petrem Kroutilem a režisérem Jiřím Vejdělkem se chystá už podruhé do Lucerny!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
ORIGINAL VINTAGE ORCHESTRA
úterý 22. května 2018 20:00
(konec +- úterý 22. května 2018 23:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Po podzimním vyprodaném koncertě se frontman rozhodl dát šanci těm, na které v loňském roce vstupenky nezbyly. Termín velkolepého vystoupení byl stanoven na 22. května!

Hudební big band, který zavedl na české hudební scéně pojmy jako "swing punk", anarcho-swing od fanoušků Visacího zámku nebo legendární "Polydor číro", podle slavného pianisty Jiřího Polydora, se poprvé představil na podzim roku 2016 s unikátním vystoupením. Nečekejte nudný koncert, který je spíše pro starší generace. Swingová show v podání Original Vintage Orchestra v divákovi zanechá zážitek na hodně dlouhou dobu. Ve vystoupení se kloubí skvělá hudba s perfektními tanečními kreacemi a humor moderátora. Tím není nikdo jiný než režisér Jiří Vejdělek, jenž svými glosami odrovná každého návštěvníka. Ti, kteří tento nápor zábavy ustojí, jistě zcela propadnou kouzlu swingu poté, co jejich pohled ustrne na tanečním vystoupení samotného moderátora, který své nadšení z tance nedrží na uzdě.Ti nejlepší čeští hudebníci, okouzlující trio Hot sisters, hvězda z Los Angeles Chuck Wansley v čele s kapelníkem Petrem Kroutilem si získali srdce řady posluchačů všech věkových skupin. Big band pravidelně vystupuje v pražském klubu Lávka a nyní je po druhé čeká velkolepá show v Lucerně.
"Lucerna pro nás byla velkou výzvou, ale šli jsme do toho a zpětně musím uznat, že to byl správný krok. Loňský koncert v Lucerně byl nepřekonatelný, a nakonec ho stihl i Jirka Vejdělek, který tam dobíhal na poslední chvíli z natáčení filmu. Vzal s sebou i herečku Elišku Balzarovou a celkově tam bylo dokonalé publikum. Myslím si, že se všichni skvěle bavili, atmosféra byla skvělá," vzpomíná kapelník Petr Kroutil. "Od té doby jsme už zase o kus dál, povedlo se nám expandovat s naším nápadem i do ciziny, hráli jsme třeba v Los Angeles. Celkově se snažíme neusnout na vavřínech a dál se vyvíjet. Jestli se to daří, musí posoudit diváci, ale já osobně z toho mám dobrý pocit a hraní s Original Vintage Orchestra mě baví čím dál tím víc," uzavírá Kroutil.


Více na: agharta.cz


Dodala: Marie Horovitzová
Tina
(Martina )
pátek 27. 4. 2018 08:00
, Martina . 2018. Velkolepá show Jiřího Vejdělka bude k vidění v Lucerně, už podruhé!. Vychytané.cz. [Online] 27. 4. 2018. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12137. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Velkolepa-show-Jiriho-Vejdelka-bude-k-videni-v-Lucerne,-uz-podruhe!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.59.31
Serverový čas: neděle 24. září 2023 08:42