Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Timmy Trumpet se v říjnu vrátí do Prahy s jeho dosud největší show

Timmy Trumpet - jeden z nejlepších DJů současnosti chová české publikum ve velké oblibě, což dokazuje každoroční návštěvou naší země.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Timmy Trumpet
pátek 12. října 2018 21:00
(konec +- sobota 13. října 2018 04:00)
Tipsport Aréna
Praha (CZ)
V letošním roce si pro své zdejší fanoušky vyčlenil ve svém diáři dokonce dva termíny - po březnové návštěvě brněnského Bobycentra, které vyprodal za pouhé tři týdny, vystoupí 12.října v Praze v Tipsport areně.

V rámci jeho dosud největší show, která je součástí Trumpetova prvního halového turné, se návštěvníci mohou těšit na dalších šest DJů, jejichž jména budou zveřejňována postupně.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal za 790 korun.

Timmy Trumpet (vlastním jménem Timothy Jude Smith) pochází z Austrálie, kde nejprve navštěvoval The Sydney Conservatorium of Music. Už na následné státní škole Carlingford High School však propadl jazzu. "Když mi byly čtyři, začal jsem hrát na trumpetu a brzy na to, jsem sám začal hudbu skládat. Jakmile jsem objevil jazz, začal jsem jamovat na všechno, co jsem slyšel. Hlavně na skladby z rádia. Netrvalo dlouho a natrefil jsem na house music " říká Trumpet, který se proslavil právě unikátní kombinací DJingu s live trumpetou.

"Jste tím, co posloucháte. Proto byste neměli skončit jen u poslechu hudby, kterou byste rádi dělali, ale naopak poslouchat co nejvíce různých žánrů a nechat je na sebe působit," radí začínajícím DJům Timmy Trumpet. "Já jsem poslouchal opravdu všechno - od Metallicy po Mozarta."

Ačkoliv jeho první oficiální nahrávka je datována rokem 2009, EDM scénou prvně otřásl v roce 2011 se skladbou "Horny", která obsadila 5.místo v Aria Charts. Dnes má na svém kontě na tři desítky singlů, z nichž tři se staly no.1 v Aria Charts a těsí se platinovým prodejům. Jeho skladby pravidelně ve svých setech hrají Armin Van Buuren, Carl Cox, Fedde Le Grand nebo Fatboy Slim. Je podepsán u Ministry of Sound, ročně absolvuje na 200 vystoupení, byl vyhlášen nejlepším australským DJem a podle DJ Magu je aktuálně 43. nejpopulárnějším DJem světa.

Více na www.ticketportal.cz

Dodala: Kateřina Dědková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 23. 4. 2018 08:00
Chovancová, Michaela. 2018. Timmy Trumpet se v říjnu vrátí do Prahy s jeho dosud největší show. Vychytané.cz. [Online] 23. 4. 2018. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12123. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Timmy-Trumpet-se-v-rijnu-vrati-do-Prahy-s-jeho-dosud-nejvetsi-show
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.146.28
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 09:18