Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kopačky

Po špatném konci, může přijít lepší začátek..
Přidat na Facebook
Peter je milý a trochu sentimentální. Svou přítelkyni, hvězdičku seriálu, zbožňuje a je mu totálně ukradené, že je spíš její držák na kabelky a osobní hlídač. Mozek má zamlžený zrádým oparem lásky, zbytek světa je mu šumák.

Jenomže Sarah začne vztah nevyhovovat a najde si náhradu v podivínském zpěvákovi Aldousovi, který spíš vypadá jako v kůži oděný fetišista. Co má teda dělat náš zrazený skladatel filmové hudby? Na radu svého bratra se nejprve léčí pořádnou dávkou nevázaného sexu, ale ani tohle nezabere. Co byste řekli vy dámy, kdyby se vám chlap rozbrečel v posteli kvůli bývalce?

Nakonec se rozhodne výletovat a provětrat si tak trochu myšlenky. Samozřejmě nezapomněl jak mu Sarah nadhazovala jak je Hawai krásné místo, tak proč to nezkusit. Bohužel v tu samou dobu si jeho ex usmyslí to samé.

A tak hned u recepce vznikne trapné setkání dvou lidí, kteří spolu strávili nějakou tu chvíli, ale nemají už k sobě stejné touhy. Peter se samozřejmě cítí jak debil, protože bydlí hned v luxusním apartmánu vedle. Tomu se říká smůla. Musí poslouchat nezávazné řádění dvou milenců odvedle. Vždyť na jeho místě mohl být ještě on, kdyby se to nepokazilo.

Ale všechno nemůže být černé. Peter pozná totiž milou pracovnici hotelu s proříznutým jazykem a místo boje jeden na jednoho, se to změní v boj dva na dva.


Komedie / Romantický
USA, 2008, 112 min

Režie: Nicholas Stoller
Hrají: Jason Segel, Kristen Bell, Mila Kunis, Russell Brand, Bill Hader, Jonah Hill, Paul Rudd, Jason Bateman, William Baldwin, Branscombe Richmond
joslin
(Petra Hrabalová)
čtvrtek 17. 7. 2008 08:00
Hrabalová, Petra. 2008. Kopačky. Vychytané.cz. [Online] 17. 7. 2008. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1211. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kopacky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.12s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 19:37