Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

A je to tu - Busfest má nejujetější afterpárty!

V pátek 20. dubna 2018 vyrazí do zlínských ulic pravidelná trolejbusová linka Busfest. Letos vyjíždí ze svého depa již po deváté a rozjede tu nejujetější párty na kolech.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Busfest Party 2018
pátek 20. dubna 2018 21:00
(konec +- sobota 21. dubna 2018 04:00)
FÉNIX - Music club Zlín
Zlín (CZ)
Akce se již tradičně uskuteční na točně trolejbusů pod sportovní
halou, kde bude od 16 hodin bohatý doprovodný program, v 18 hodin se
rozjede první jízda tří trolejbusů se třemi různými interprety a vše zakončíme afterparty, jaká tu ještě nebyla. Tento multižánrový festival se celý koná pod taktovkou studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati v Zlíně.

Doprovodný program na točně a spolu s ním celý Busfest otevře kapela Cascabel z Banské Bystrice a česká Our Atlantic v čele s Jirkou Drtilem, který bude návštěvníky celým festivalem provázet. V prvním trolejbuse si můžete užít jedinečný koncert kapely Tata Bojs . Dalším interpretem na jedoucím pódiu nebude nikdo jiný než brněnský raper Maniak , který si posluchače získá svými rýmy. Třetí rockový trolejbus rozehraje se svým mixem indie a rock'n'rollu kapela z Českých Budějovic - Vees.
Na točně však zábava rozhodně nekončí a po všech třech jízdách se necháme odvést do zlínského klubu Fénix, kde vypukne dlouho očekávaná párty s těmi nejvybranějšími DJs z Čech i zahraničí. Řeč je je například o polském Gopnik McBlyatovi . Připravte teplákovky, polský král hardbassu má pro návštěvníky nachystaný nadupaný set. Dalším DJem, který naservíruje set hardabassu bude litevský uamee. Z nedalekého Nizozemska k nám zavítá DeJager a ohromí svými
techno rytmy. V pozadí nezůstanou ani čeští Kurt Coffein nebo DJ fliptyck, který si zahrál po boku špičkových českých rapperů.

Po lístcích na Busfest se jen zaprášilo, ale nemusíte zoufat. Lístky na afterparty jsou v prodeji za 89,- a není jich málo. Pro informace o prodejních místech a další věcech, které by vám neměli uniknout, sledujte www.busfest.cz a Facebook festivalu (facebook.com/Busfest/).


Dodala: Vendula Vilímovská, Busfest

Tina
(Martina )
středa 18. 4. 2018 08:00
, Martina . 2018. A je to tu - Busfest má nejujetější afterpárty!. Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2018. [Citace: 25. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12107. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/A-je-to-tu---Busfest-ma-nejujetejsi-afterparty!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.111.121
Serverový čas: pondělí 25. září 2023 12:55