Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Robin Mood se posouvá vzhůru rádiovým žebříčkem

Zpěvák ROBIN MOOD vylepšil svou pozici v oficiálním přehledu nejhranějších písniček. Jeho skladba Gravitace už se mezi domácími dostala na patnácté místo, celkově pronikla do Top 50.
Přidat na Facebook
O pozornost posluchačů si všestranný hudebník z města pod Ještědem výrazně řekl hned druhým singlem. Loni debutoval s klipem Generace, letos se mu daří s Gravitací. V domovském Liberci kytaristu a producenta registrují delší dobu. Od alba Boomerang je studiovým kumpánem Paulieho Garanda a Kennyho Rougha, loni s nimi jako kapelník doprovodné skupiny absolvoval republikové turné. Píše a skládá i pro další české interprety. S Kennym jsou podepsáni pod celou řadou hiphopových nahrávek, letos se podíleli například i na singlu Game Over zpěvačky Zaelbeth.

Gravitace cílí nejen na mladší posluchače, pro které je sledování YouTube nebo Spotify nedílnou součástí denního rozvrhu. Vkusná popová produkce a kultivovaná forma, jakou se Robin Mood prezentuje, se líbí i generaci třicátníků a staršímu publiku.


Dodal: Libor Lisý, Warner Music
Tina
(Martina )
pondělí 9. 4. 2018 08:00
, Martina . 2018. Robin Mood se posouvá vzhůru rádiovým žebříčkem. Vychytané.cz. [Online] 9. 4. 2018. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12079. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Robin-Mood-se-posouva-vzhuru-radiovym-zebrickem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 22:45