Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mike Shinoda z Linkin Park ohlásil vydání sólového alba

Hudebník MIKE SHINODA zveřejnil dvě nové skladby a přidal informace o chystaném sólovém albu. Deska Post Traumatic vyjde 15.6.2018.
Přidat na Facebook
Frontman Linkin Park novou tvorbou reaguje na nedávnou sebevraždu zpěváka Chestera Benningtona. Před několika týdny už publikoval tři skladby v rámci Post Traumatic EP – sám je napsal i produkoval, zároveň k nim vytvořil vizuály z toho, co sám natočil a namaloval. "Zármutek je osobní, intimní zkušenost," komentoval to. "Tohle nejsou Linkin Park ani Fort Minor. Jsem to jen já... Nevím, kam tahle cesta vede, ale jsem rád, že ji s vámi mohu sdílet."

Smrt kolegy Shinodu hluboce zasáhla. Zavřel se ve svém domě v Los Angeles a bez jakýchkoli plánů se pokusil ze zármutku vypsat. Postupně nahrál šestnáct skladeb, které nyní hodlá vydat na sólové desce a živě představit v létě na festivalech (např. Identity v Los Angeles, Reading a Leeds v Anglii nebo Summer Sonic v Japonsku).

Kromě tří již známých věcí bude album obsahovat i dvě nově zveřejněné skladby Crossing A Line a Nothing Makes Sense Anymore.

Dodal: Libor Lisý, Warner Music
Tina
(Martina )
neděle 8. 4. 2018 08:00
, Martina . 2018. Mike Shinoda z Linkin Park ohlásil vydání sólového alba. Vychytané.cz. [Online] 8. 4. 2018. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12078. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mike-Shinoda-z-Linkin-Park-ohlasil-vydani-soloveho-alba
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 20:27