Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Majestic Circus s pořadovým číslem 11 klepe na dveře

V pátek 06.04.2018 se koná 11. edice akce Majestic circus. Co si myslíš o téhle akci? Neboj se ji poznat.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Majestic circus Vol. 11
pátek 6. dubna 2018 22:00
(konec +- sobota 7. dubna 2018 05:00)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
Na tomto večírku vás tradičně čekají dvě podia s rozmanitým hudebním rozsahem. První stage bude ve znamení různých podob rovných beatů, především Deep house, House a Tech-house.

Headlinerem této edice je každý dj zde vystupující, Zahrají rezidenti akce Akrom a Gnetko z Bulharska. Dále je pozvána Pražská legenda z Alien circus, Bazooka Joe a čtveřici doplní underground matador DaMoon.

Druhá stage bude hudebně pestrá a dalo by se říci, že i naplněná jistou esenciální hudební inteligencí. Co to znamená? Znamená to, že zde vystoupí Dj Face aka Myclick, který již více než 20 let brázdí vody naší hudební scény a patří mezi redaktory našeho serveru. Dále bude pokračovat jeho dobrý kamarád, taktéž hudební matador a moderátor Radia 1, Josef Sedloň. Druhou stage uzavře hudební „mládě“ (v porovnání s předchozími pány), dj Blofeld. Nicméně, jeho mladší věk rozhodně neubírá na kvalitě jeho DnB setů. Pokud nevěříte, přijďte se přesvědčit do našeho šapitó.

Navíc můžete očekávat doprovodný program v podobě tradiční světelné žonglérské show v režii slovenského Ambidextera z Tribo Fuego. Je jistě na co se těšit a jste srdečně zváni.

Tato edice je oficiální afterpárty po anglické kapele, The Vessels. Vessels přivezou do Prahy ambiciózní mix elektroniky a post-rocku. Kvintet z Leedsu se na scéně pohybuje už dvanáct let, za které stihl vydat čtyři studiové desky a řadu dalších nahrávek menších formátů. Jejich studiová produkce do sebe vsákla vlivy techna, ambientu nebo třeba metalu, naživo jsou Vessels živelní a nepředvídatelní. S lístkem z tohoto koncertu máte vstup na Majestic circus samozřejmě zdarma.


Dodal: Milan Akrom
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 4. 4. 2018 18:00
Chovancová, Michaela. 2018. Majestic Circus s pořadovým číslem 11 klepe na dveře. Vychytané.cz. [Online] 4. 4. 2018. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12073. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Majestic-Circus-s-poradovym-cislem-11-klepe-na-dvere
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 00:55