Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tvář Scarlett - č. 4 Kristýna Kutílková

Také tato soutěžící bude soutěžit o Tvář Scarlett v dubnu v Sezemicích!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Tvář Scarlett - finálový večer
sobota 21. dubna 2018 18:00
(konec +- sobota 21. dubna 2018 22:00)
Sezemice - sál města Sezemice
Sezemice (CZ)
Rezevace lístků: http://www.tvar-scarlett.cz/vstupenky/
Více o soutěžící a další fotky: http://www.tvar-scarlett.cz/krystina-kutilkova/

Kristýna o sobě píše: "Jsem holka, co si jde stůj co stůj za svým snem. Hlavou proti zdi a proti proudu. I proto jsem se před dvěma lety začala věnovat plus size modelingu a ráda bych, aby i u nás vešel do podvědomí! Ráda bych poukázala na to, že krása není jen 90-60-90. Umím být pořádně tvrdohlavá, ale jsem i poměrně citlivé děvče. Jsem členem Revma ligy z důvodu své autoimunutní poruchy a ráda bych vešla víc do podvědomí lidí, abych se mohla stát tváří této organizace a pomoci prosadit povědomí o této nemoci. Miluji svou bláznivou rodinu a doufám, že ji snad i já brzy rozšířím. Čím jsem výjimečná? Jsem to já a snažím se být svým originálem. Každý jsme něčím výjimečný!"

Rozhovor se soutěžící č. 4 - Kristýna Kutílková1. Když posloucháš muziku na sluchátka (i jinak případně), podupáváš si o 106?
Jak kdy, záleží i na situaci, a taky podle toho jaká hraje hudba. Jsem člověk, co si ode všeho poslechne něco - ale převážně jsem hrozný oldschoolak a bigbeaťák. Takže v práci mi hrajou stanice, kde se střídá Hanička s Nedvědama a to mě pak slyší hulákat i ve třetím patře :-)

2. Co děláš přesně šestou minutu ráno po probuzení?
Vzhledem k mé nemoci přemlouvám své nohy aby fungovaly a do toho nadávám jaké tele vymyslelo brzké vstávání. Takový pravidelný rituál :-) jak jsem někde četla - někdo ráno vyskočí z postele jak z topinkovače, já jsem spíš kus chleba, co spadne na podlahu namazanou stranou.

3. Přítel/přítelkyně vedle tebe a do tebe neustále něco mele, jak se ho/jí zbavíš, protože už chceš spát?
Už začínám být ve fázi, kdy se modlím a pomalu se dávám na černou magii, aby mě zase po dlouhé době někdo nenechal spát :-D

4. Vepřové, jehněčí, rybí anebo kedlubnu?
Na Vánoce rybu, co chrochtá, ale jinak z tohoto výběru asi ryba.

5. Dostaneš do ruky kosu na kosení trávy. Komu s ní rozhodně při své šikovnosti ublížíš či neublížíš?
Jen blázen by mi dal do ruky kosu.....

6. Kde se nejlépe cítíš? A kdy?
Nejlépe se cítím na chaloupce. Když si po dlouhé době vezmu dovolenou a potřebuji si oddechnout od lidí. Mám sebou naší chlupatou čtyřnohou psí četu a nic na klid v duši nefunguje lépe, než když si ráno v pyžamu dávám kávu na zápraží a drbu jednoho z chlupatých Lexaurinků....

7. Jsi na Šumavě v parku, potkáš tam jelena Standu ze Šumavy, stojíte proti sobě. Co bys mu v tu chvíli začala povídat – pokud něco?
Jélenééé, oči máš zélenééé....ne, teď opravdu - to jako fakt?! Vidět jelena a chtít s ním mluvit volám rychlou.....

8. Pracuješ jako učitelka v mateřské školce, jedete s dětmi na výlet. Vystupujete z dopravního prostředku (tramvaj, trolejbus, atd.), a ty až po vystoupení na zastávce s kolegyní zjistíš, že vám dva prckové chybí. Jaká bude tvá hned první reakce nebo pocit?
Volám dopravní podnik, volají řidiči a jedna z nás děti vyzvedne. Chce to zachovat klid ve stresové situaci. Ale hned pak by se dostavil pocit na zvracení a myšlenka jít maximálně pěstovat mrkev jako další zaměstnání...

9. Zvoní ti soused na dveře, že je od vás slyšet hlasitý zpěv – ale on si nejde stěžovat, ale zachránit tě. Jak zareaguješ?
Zpívám často, zpívám rád nebo jak se to říká. Mít tak akční sousedy, zvoní u mě každý den :)...

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 29. 3. 2018 08:00
Prachař, Štěpán. 2018. Tvář Scarlett - č. 4 Kristýna Kutílková. Vychytané.cz. [Online] 29. 3. 2018. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12043. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tvar-Scarlett---c.-4-Kristyna-Kutilkova
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.132s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 03:29