Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Fingers Up své fanoušky nakrmí hudbou i geniálním menu z gastrozóny

Znáte to, jak se říká, že někdo za málo peněz dostane hodně muziky? Festival Fingers Up by si z tohoto přísloví mohl klidně udělat marketingový slogan. Za jednu vstupenku totiž dostanete nejen pořádnou porci muziky, ale taky volný vstup na workshopy a autorská čtení, zázemí pro sport i odpočinek, pláž s bazénem a hlavně rozmanitou gastrozónu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Fingers Up
pátek 29. června 2018 15:00
(konec +- pátek 29. června 2018 22:00)
Morava Camp
Mohelnice (CZ)
Předprodej lístků na osmý ročník festivalu Fingers Up, který se uskuteční ve dnech 29. – 30. 6. 2018 v areálu Morava Campu v Mohelnici, je v plném proudu. Stejně tak jeho příprava. I letos si tu fanoušci budou připadat jako na festivalu nové generace, tedy na festivalu, kde skvělou hudbou všechno teprve začíná! Na Fingers Up se totiž tradičně hraje i gastronomická extraliga. Pokrmy, které jsou zde k dostání, nechutnají festivalově, ale jako z vyhlášených restaurací.


„Do naší gastrozóny nepustíme jen tak někoho,“ říká k výběru dodavatelů hlavní pořadatel festivalu Petr Elgner: „Veškeré občerstvení u nás z čerstvých lokálních surovin připravují pečlivě vybraní dodavatelé. Kvalita pokrmů je pro nás od prvního ročníku festivalu důležitá. Chceme, aby od nás naši fanoušci odjížděli s pocitem, že jídlo bylo jedním z mnoha silných zážitků, které si z Mohelnice odvážejí.“ Energii, kterou návštěvníci festivalu přetaví do zábavy, mohou letos načerpat třeba z hamburgerů Cakir's Burger, těstovin Pasta truck, grilovaných makrel Mamakrela, FÆNCY FRIES hranolek nebo delikates ze surovin rostlinného původu z Živé Zahrady.K výbornému jídlu si samozřejmě připočtěte pestrý hudební výběr pod taktovkou domácích i zahraničních interpretů. Komu bude tentokrát patřit pódium? Na Fingers Up vystoupí například dvaadvacetiletý Belgičan s kytarou Milo Meskens, Izraelci z kapely Cut Out Club, vídeňská čtyřka At Pavillion, v ČR žijící hudebník s britskými kořeny James Harries, slovenští Bad Karma Boy… To je jen zlomek toho, co se v areálu, kde to k bazénu nemáte odnikud daleko, chystá. Organizátoři festivalu vyslyšeli přání fanoušků a rozhodli se do programu letos zařadit také tradiční festivalové interprety, jako jsou Tomáš Klus, Vypsaná Fixa, Sto zvířat, Prago Union nebo Emma Smetana.


Zní to lákově? Pak není nic jednoduššího než si koupit vstupenky za zvýhodněnou cenu. Až do konce dubna si fanoušci festivalu mohou pořídit dvoudenní vstupenky za 490 Kč a dvoudenní vstupenky s ubytováním ve stanovém kempu za 740 Kč. Bližší informace o vstupenkách a cenách jsou uvedeny na oficiálním festivalovém webu fingersup.cz

Dodala: Monika Valentová
Foto: www.klapper.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 24. 3. 2018 08:00
Chovancová, Michaela. 2018. Fingers Up své fanoušky nakrmí hudbou i geniálním menu z gastrozóny. Vychytané.cz. [Online] 24. 3. 2018. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12036. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Fingers-Up-sve-fanousky-nakrmi-hudbou-i-genialnim-menu-z-gastrozony
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.52.167
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 20:25