Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FILM: Králíček Petr

Dobrodružná komedie Králíček Petr vstupuje do kin. Premiéru si nenechaly ujít české celebrity s dětmi!
Přidat na Facebook
O filmu
Rebelský králíček Petr žije veselý bezstarostný život spolu s ostatními zvířátky na farmě. Nový majitel statku se však o svůj životní prostor dělit nemíní – a už vůbec ne se zvířaty. A tak začíná bizarní válka o teritorium – mezi ním a obyvateli zahrady.

Jak se film líbil Janu Rosákovi, který přišel se svou vnučkou?
"S několika známými jsme se po premiéře shodli, co filmaři dneska dokážou – lidské postavy mluví ve filmu se zvířaty a vůbec nemáte pocit, že je to trik. Je to úplně normální. Já jsem si připadal úplně normálně a připadám si tak furt", oceňuje film herec Jan Rosák, který si na kameru nasadil čelenku s králičími uši.

Zpěvák Jan Ruml, který nazpíval písničku ve filmu Králíček Petr, říká, že za poslední dobu byli s manželkou dvakrát v kině. "Manželka má ráda akční filmy, typu Black Panther – který jsme viděli naposledy, a musím říct, že nás to tolik nebavilo jako tohle", popisuje zpěvák své dojmy z projekce Králíček Petr."Nám se to moc líbilo," komentuje film herec a partner zpěvačky Radky Fišarové Jiří Hána, který na premiéru přišel se synem Oskárkem. "Já mám rád na pohádkách, když je humor jak pro děti, tak pro dospělé. Což se tady povedlo."

Pozvání na slavnostní premiéru přijali i Vendula Křížková Kristýna Janáčková, Davit Novotný, Hana Čížková, Roman Vojtek, Zdeňka Žádníková, Karel Frýd, DJ Luca, Kateřina Stočesová, Pavel Rímský, Eva Čížková, Irena Máchová a další.

Skvělý dabing filmu Králíček Petr
Táňa Vilhelmová, Iva Pazderková a Hana Vágnerová mluví jako tři králičí sestry v nové dobrodružné komedii Králíček Petr.
Táňa si při dabingu konečně nemusela dávat pozor na pusu. Její postava má totiž vadu řeči. "V podstatě jakákoliv vada a přeřek byl vítaný," komentuje Táňa práci na dabingu.

Hanku Vágnerovou dabování nebojácné, lehce šílené a crazy králičice Bambulky hodně bavilo. "Já ve skutečnosti mluvím strašně rychle a spousta lidí mi říká, že jsem jako kulomet. Pro mě je složité zpomalit do pomalejšího tempa a proto možná tolik nedabuju. A když už, tak dabuju někoho, kdo je takto rychlý, což vlastně tahle Bambulka je. Je hrozně "nakoplá" a rychlá, ale stejně jsem byla vždycky rychlejší a největší problém byl aspoň trochu zpomalit do té její rychlosti," popisuje své dabingové zážitky Hanka, které film přišel tak roztomilý, že si během dabingu přála vidět ještě další ukázky z filmu.


Dále ve filmu dabují: Králíček Petr - Jan Dolanský, Hupka - Tatiana Vilhelmová, Dupka - Iva Pazderková, Bambulka - Hana Vagnerová, Benjamín - Ladislav Hampl, Thomas Gregor - Petr Lněnička, Bea - Zuzana Vejvodová, Výkonná ředitelka - Martina Menšíková, Kohout - Jiří Lábus, Paní Bodlinková - Tereza Bebarová, Čuník Míra - Jan Vondráček

Film Králíček Petr vstupuje do českých kin 22. 3. 2018.
Režie: Will Gluck.
Distributor: Falcon a. s.
Dodala: Marta Nosková Žurková
Tina
(Martina )
pátek 23. 3. 2018 08:00
, Martina . 2018. FILM: Králíček Petr . Vychytané.cz. [Online] 23. 3. 2018. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12029. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FILM:-Kralicek-Petr-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.062s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:33