Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Citadela: Pojďte se dozvědět víc o Paul van Dykovi - část III.

“Bylo to nelegální, zakázané a o to více mě to celé lákalo” Paul van Dyk
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Citadela 2018: Paul Van Dyk
pátek 23. března 2018 20:00
(konec +- sobota 24. března 2018 08:00)
Boby Centrum
Brno (CZ)
Velmi mi v celém tom boji a uzdravování se pomohla moje žena. Ona je celkově hodně odvážná, má dobrodružnou povahu - teď zrovna šplhá na Kilimanjaro!" Ale ano, něco se samozřejmě změnilo… Pracuji pomaleji a stále nemůžu správně cítit nohy. "Někdy si přijdu, jako bych skoro chodil po mracích… Naučil jsem se i žít v téměř trvalé bolesti. Byly chvíle, kdy ta bolest byla tak velká, že jsem prostě doslova vybuchl v slzách. Bylo to až nepopsatelné. V nemocnici se vás vždycky ptají - na stupnici 1-10, jak to bolelo? A já vždycky říkal - bolest je na úrovni 100.Velmi mi ale pomáhala i obětavá péče lékařů, sestřiček, a samozřejmě, obrovská podpora od fanoušků, všechny ty povzbuzující zprávy, ohlasy, maily… Moc mi to pomáhalo, právě v těch hodně náročných dnech…"

From Then On znamená pro Paula van Dyka něco víc, než všechna předchozí alba. Cítil, že toto bude zkrátka nejúspěšnější album, jednoduše i proto, že ho prostě dokázal uskutečnit. Dokázal to i kvůli svým fanouškům a hlavně, kvůli sobě.Paul van Dyk žije v Berlíně ve čtvrti Friedrichshain-Kreuzberg, jen pár metrů od světově proslulého klubu Watergate, na hranici německé historie. Právě tato čtvrť byla dřív berlínským hraničním přechodem pro pěší. Kamenné oblouky pokryly dnes grafitti, táhnou se od jedné strany břehu řeky k té druhé.

Ostnatý drát a ponuře prázné ulice dnes svítí výlohami obchodů, jezdí tu lidi na skateboardech, baví se… Paul vzpomíná na dobu, jak to tu bylo kdysi dávno - sám vyrosl ve východním Berlíně. Samotná absence umění a krásny ve východním Berlíně vedla Paula k tomu, že hledal něco, co bylo dřív zakázané.“Dělal jsem domácí úkol a na rádiu poslouchal stanice ze západního Berlína, to bylo něco! Bylo to nelegální, zakázané a o to více mě to celé lákalo a přitahovalo… Ve východním Berlíně jsme neměli nic podobného.

Zdroj : djmag.com, převzato od: Citadela
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 12. 2. 2018 08:00
Chovancová, Michaela. 2018. Citadela: Pojďte se dozvědět víc o Paul van Dykovi - část III.. Vychytané.cz. [Online] 12. 2. 2018. [Citace: 14. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12004. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Citadela:-Pojdte-se-dozvedet-vic-o-Paul-van-Dykovi---cast-III.
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: neděle 14. července 2024 12:46