Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Světový bboying v Praze

Proč si nenechat ujít zimní The Legits Blast?
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Zimní edice The Legits Blast
pátek 9. března 2018 21:00
(konec +- sobota 10. března 2018 04:00)
Tresor
Praha (CZ)
Pokud vás baví bboying, tak si udělejte o víkendu 9.-11. března čas. V Praze se uskuteční světové finále v bboyingu, workshopy, koncerty a skvělé party.

Na hip-hopový svátek dorazí v rámci evropské tour také Red Bull BC One All Stars team, který bude battlovat v kategorii Rep Your Crew. Česko bude poslední ze čtyř evropských zastávek, kam letos tato světoznámá crew zavítá. Většina těchto bboys v minulosti vyhráli prestižní světovou soutěž Red Bull BC One a každý z nich přináší vlastní originalitu, precizní techniku a inovativní moves. „Do Prahy přicestuje špičkový 9-členný Red Bull BC One All Stars tým se světovými jmény jako Roxrite, Lil-G, Taisuke, Menno, Hong10 a Wing nebo bboy Victor z USA, který nedávno vyhrál světové finále prestižního konceptu Undisputed,“ zve na festival jeden z organizátorů Martin Gilian.

Akce bude probíhat v prostorách pražského klubu Tresor v pátek a sobotu (9.-10. března). Během nadupaného víkendového programu se můžete těšit nejen na bohatou nadílku tance. Na soutěžící čekají kategorie: 1 vs. 1, 1 vs. 1 Footwork, 1 vs. 1 Kids, ale chybět nebudou ani souboje skupin v rámci projektu Rep Your Crew. Na akci těchto rozměrů uvidíme i staré tváře, které vyznavačům hip-hopové komunity nejsou neznámé.

Na festivalu se představí například americká rapová legenda Afu-Ra, slovenský MC freestyler Kelso, taneční esa jako Keebz (USA), který byl jedním z hlavních tanečníků Justina Biebera na jeho světové Purpose tour, legenda Poe One a nejlepší bboy DJ světa Lean Rock z USA. Programem bude provázet Lil Pablo ze Slovenska.

„Po první dva dny festivalu bude program zaměřený zejména na taneční souboje, neděle 11. března bude věnovaná těm, kteří se chtějí učit od legend bboyingu – od Keebza, Poe Onea a Roxritea,“ zve na workshopy Martin Gilian.

Chcete vidět vítěze na vlastní oči? Pak si nenechte ujít tento jedinečný festival, kterého se zúčastní hiphopeři z více jak 30 zemí světa. Vstupenky zakoupíte přímo na místě v Tresor klubu.

Podívejte se, jak to na pražském festivalu The Legits Blast vypadalo minulý rok:Dodala: Jana Kalinová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 8. 3. 2018 08:00
Chovancová, Michaela. 2018. Světový bboying v Praze. Vychytané.cz. [Online] 8. 3. 2018. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11994. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Svetovy-bboying-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 01:27