Aktuální akce
pondělí 16. prosince 2019
MIKOLAS JOSEF
19:00 Roxy, Praha
TARJA CHRISTMAS TOGETHER
19:00 Zlín, Zlín
úterý 17. prosince 2019
TARJA CHRISTMAS TOGETHER
19:00 Olomouc, Olomouc
středa 18. prosince 2019
TARJA CHRISTMAS TOGETHER
19:00 Hradec Králové , Hradec Králové
Vypsaná fiXa 25 let
21:00 Forum Karlín, Praha 8 - Karlín
Vypsaná fiXa
čtvrtek 19. prosince 2019
TARJA CHRISTMAS TOGETHER
19:00 Ostrava, Ostrava
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA
21:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
LOUSKÁČEK
21:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín

Na Beats for Love 2018 vystoupí držitel ceny Grammy

Venku sice momentálně panují třeskuté mrazy, nicméně léto se kvapem blíží a organizátoři největšího festivalu elektronické taneční hudby Beats for Love neustávají v odhalování dalších jmen, kterých v uplynulých týdnech představili více než tucet.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beats for Love 2018
středa 4. července 2018 15:00
(konec +- středa 4. července 2018 22:00)
Dolní Vítkovice
Ostrava (CZ)
Všem těmto jménům pak jednoznačně vévodí legenda house music Roger Sanchez.

Americký DJ a producent Roger Sanchez se představí hned první festivalový den na hlavní Love stage. Za svou bohatou kariéru má na kontě několik nesmrtelných klasik taneční hudby, jakými jsou 'Another chance', 'Turn On The Music' či 'Lost' a také velké množství mezinárodních ocenění, z nichž nejprestižnější je určitě Grammy z roku 2003. Rovněž stojí za zmínku jeho spolupráce s takovými velikány světové hudební scény jako Michael Jackson, The Police, Diana Ross, Jamiroquai či Maroon 5. „Roger je hudební ikona neskutečných rozměrů, takže jsme jej zkrátka nemohli nepřivézt. I z toho důvodu jsme jej, podobně jako minulý rok Fatboye Slima, namísto House stage zařadili na multižánrovou Love stage," vysvětluje ředitel festivalu Kamil Rudolf volbu pódia.Rogera Sancheze na Love stage doplní slovenské hip hopové duo Kali & Peter Pann, kteří sice na Beats for Love zažijí svou premiéru, ale oba nepochybně patří ke špičce československé hip hopové scény! Kali se v roce 2016 s písní 'Vel'a slov' umístil na 9. místě celosvětového žebříčku nejpopulárnějších videí, který sestavuje společnost Google. Prvního zveřejněného účastníka se dočkala i House stage a jde o první zástupkyni něžného pohlaví. Sam Divine je anglická DJka, producentka a majitelka labelu DVINE Sounds, která aktuálně patří mezi nejvyhledávanější umělkyně svého žánru!Podobně jako House stage se prvního jména dočkala také Breakbeat stage. Je jím DJ a producent z Velké Británie s pseudonymem Deekline. Jeho sklady a kolaborace nejen s Ed Solo či Wizard vyústily ve spoustu hitů s milionovými poslechy. Pořadatelé nelenili a zveřejnili i jména pro Raggae2Jungle stage. Návrat do ČR hlásí zpěvačky a MC z Londýna, patřící do uskupení CongoNatty Family, které si říkají Nãnci and Phoebe. Do Ostravy dorazí se svým dvorním DJem Wu-Lu. Tyto dvě dámy doplní jejich krajan Demolition Man. Zpěvák, skladatel, hudební inženýr, textař a producent, který si také říká Ras Demo a na scéně se pohybuje již od 80. let. „Ras Demo na scéně působí již bezmála 30 let a jeho vášeň pro hudbu je neutuchající. Vystoupil již ve více než 30 zemích světa a je součástí všech uznávaných reggae či jungle akcí a festivalů, proto je nám ctí, že tento rok vystoupí i na Beats For Love," dodává Kamil Rudolf.
První hvězdy se dočkali i všichni fanoušci žánrově nejtvrdší stage festivalu – Devastator Hardstyle & Hardcore stage. Je jím italský DJ Mad Dog, tvůrce hymny pro největší hardcore festival světa Dominator! Zato "obojživelná" EDM & Trance stage oznámila prvního trancového vystupujícího, kterým je finské duo Super8 & Tab, které vydává u takových vydavaletství jako Armada Music či Anjunabeats. Populární Drum & Bass stage odkryla další tři vystupující, tentokrát z pevninské Evropy. Představí se maďarský Jade, jeho krajan Mindscape a také mladý bulharský DJ a producent L 33. Všichni tři jsou členy stále více populárnějšího vydavatelství Eatbrain! Zajímavostí určitě je, že když Mindscape se svou kariérou začínal, byly bulharskému mladíkovi L33 teprve 3 roky.Neméně populární Techno stage se rozrostla o dva vystupující. Lea Dobricic je srbská DJka a producentka, která v roce 2013 vyhrála soutěž Burn Studios Residency a v současnosti je rezidentkou slavného klubu Privilege na Ibize. Doplní ji španělský matador Horacio Cruz, DJ a producent, který se na techno scéně pohybuje již 20 let a jenž své sety hrává výhradně z gramofonů a vinylových desek. Na závěr je potřeba představit také prvního vystupujícího na Electroswing stage. Tím je DJ, producent a zároveň jeden ze zakladatelů electroswingu jako takového, The Swing Bot! Tento Francous mimo jiné remixuje do electroswingové podoby i ty největší hity současné taneční a popové hudby.Festival Beats for Love se koná 4. - 7. 7. 2018 v industriálním parku Dolní Vítkovice, Ostrava. Téměř 400 umělců z celého světa vystoupí na více než 10 pódiích. Vstupenky jsou aktuálně v prodeji za 690 Kč + poplatky prodejce. V prodeji jsou i VIP vstupenky. Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.b4l.cz nebo na Facebook profilu www.facebook.com/beats.for.love.

Zdroj: B4L
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 7. 3. 2018 08:00
Chovancová, Michaela. 2018. Na Beats for Love 2018 vystoupí držitel ceny Grammy. Vychytané.cz. [Online] 7. 3. 2018. [Citace: 15. 12. 2019.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11976. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-Beats-for-Love-2018-vystoupi-drzitel-ceny-Grammy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.12s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2019
Vaše IP: 3.81.29.254
Serverový čas: neděle 15. prosince 2019 16:05