Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MoOn:Sherry 3th years celebration

Pravidelná párty v režii Vychytane.cz Djs Crew se přehoupla do čtvrtého roku svého fungování a její oslavy budou tentokráte opravdu velkolepé.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MoOn:Sherry 3th Years & Chinese Man Afterparty
pátek 2. března 2018 22:00
(konec +- sobota 3. března 2018 05:00)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
Jistě tomu přispívá i fakt, že 16.té vydání MoOn:Sherry je zároveň i jedinou afterparty po koncertě francouzské formace Chinese Man, který se ten den koná na hlavní sále paláce Akropolis.

Obě stagee, které palác Akropolis kromě hlavního sálu nabízí, v případě akce MoOn:Sherry to jsou MoOn stage (malá scéna) a Sherry stage (divadelní bar), nabídnou opět dva naprosto rozdílné hudební směry, aby si našli to své milovníci jak House music v mnoha podobách, tak stylů jako Breakbeat, Funk, Ghetto, či Liquid a D´n´B. 
Na hlavním sále, nás ale čeká audio-vizuální porno v podání legendární francouzské formace Chinese Man, která vystoupí ve složení Zé Matéo, High Ku a Sly doplněné o kvarteto rapperů. Akropolis se otevírá již po sedmé hodině a samotný koncert končí okolo 22.té hodiny. Na něj bude volně navazovat výroční MoOn:Sherry, která vás bude ve skvělé sestavě bavit až do pozdního rána.Jak je již na akcích Vychytane.cz Djs crew (dále jen vchcrw) zvykem a na MoOn:Sherry obzvlášť, těšit se můžete na pečlivě vybírané Djs, Djane a především Live projekty. 
Na výročním afterparty vydání programu vévodí bezpochyby člen vchcrw Dj Slater, který vystoupí tentokrát bez Urban Legends, ale za to v doprovodu skvělého saxofonisty, kterého všichni znáte pod jménem Filip Markes. Dj Slater je uznávaná postava pražské elektronické scény, zakladatel Tribal Vision records a skvělý producent.
 
Zakladatel vchcrw a celého konceptu těchto akcí 4BeCome1, vystoupí jako vždy v doprovodu perkusového guru a lídra pražské latinskoamerické kultury, showmana, jenž využívá pro hraní kromě nespočtu perkusových nástrojů i všeho co se nachází kolem něho Dudu Morais Drums. 

Dalším live projektem z řad vchcrw bude dvojice Djů Corvin a Ljuk M, kteří tvoří duo Detralex. Na svých vystoupeních kombinují klasické hraní z decků a digitální hračky, jako Ableton, Traktor, různé samply, smyčky, loopy atd. Díky umu, který léta pilovali jako samostatní Djs a díky digital Djingu se jejich vystoupení posunuje o několik levelů výše.
 
Mr. Funky Machine, další člen vchcrw a ghetto funk král, mistr smyček a člen mnoha projektů hrajících bezpočet hudebních stylů od House music až po oldschool funky, bude svými veselými rytmy a neutuchající energií ládovat do lidí pozitivní vibrace, tak jak to umí jen On. I jeho můžete potkávat v doprovodu mnoha hudebníků, Milošem Vacíkem z TamTam Batucady počínaje a Igorem Ochepovskym z pražské jazzové smetánky konče. Na Moonu si dá sólo set, což ale ničemu neubírá.Pokud jste někdy navštívili pražské monster festivaly United Islands of Prague, nebo Metronome, buďte si jisti, že vše, co jste si na těchto festivalech užívali má na svědomí talentovaná a pečlivá Djane Miss B. Další členka vchcrw, bývalá členka Roxy bookingu a milovnice vinylů, která celou akci započne na Sherry stagei. Ihned tedy po skončení koncertu Chinese Man, bude tahle sympatická dáma servírovat Breakbeat aby udržela náladu na nejvyšším stupni! Její sety obsahují totiž takové kultovky, jako The Chemical Brothers, Fatboy Slim, či Primal Scream a to nás prostě baví!

Protože se nám jejich vystoupení na posledním Moonu líbilo a lidem, kteří v klubu zůstávali do pozdních ranních hodin také, rozhodli jsme se znovu pozvat začínající dvojku pražských Djs, hrající od Liquidu až po Neuro kvalitně selektovaný D´n´B, Djs Metroc a Badric. Kluci jsou pilní a jejich píle sklízí kýžené ovoce a protože se mladým talentům musí dávat prostor, posledním hostem výroční MoOn:Sherry bude druhá dáma našeho lineupu. Je jím moderátorka Dance radia, PR manažerka vyhlášeného klubu Storm a člověk mnoha talentů, Djane Soul.Kate, která naopak rozjede noční program na Moon stagei a bude to její velká premiéra.

Jak sami vidíte, je od začátku do konce program v paláci Akropolis dne 2.3.2018 nadmíru v pořádku. Chinese Man, Djs, krásné Djane, Live projekty, skvělé drinky, skvělá společnost a full house do pozdních ranních hodin. To je Akropolis a to je tvůj program na tento den!

Více informací o koncertě naleznete zde: 

http://www.facebook.com/events/1929759030676241/

Více informací o afterparty a MoOn:Sherry jako je lineup, profily, hudbu atd. naopak zde: 
http://www.facebook.com/events/226815967861336/


Více informací o pořadatelské crew MoOn:Sherry zde:
http://www.facebook.com/vychytanedjsofficial/
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 26. 2. 2018 18:00
Chovancová, Michaela. 2018. MoOn:Sherry 3th years celebration. Vychytané.cz. [Online] 26. 2. 2018. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11954. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MoOn:Sherry-3th-years-celebration
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.131s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 10:28