Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Cristovao, Buty, Super Cup a půlmaraton

Slovácké léto odtajnilo program!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Slovácké léto 2018
pátek 29. června 2018 19:00
(konec +- neděle 8. července 2018 00:00)
Uherské Hradiště
Uherské Hradiště (CZ)
Do druhé dekády vstoupí hudebně-sportovní festival Slovácké léto velkolepě. Od 29. června do 8. července 2018 opět nabídne program nabitý lahůdkami pro každého.

Hlavní pódium, na které se vrátí například slovenští matadoři Iné Kafe a poprvé zavítá Ben Cristovao, po dvou letech opět doplní menší, na němž se představí především lokální kapely.

Písečná aréna na Masarykově náměstí opět ožije desítkami sportovních klání včetně jednoho ze čtyř turnajů nejprestižnější série plážového volejbalu Super Cup. Vyznavači běhu se mohou vedle tratí na 5 a 10 kilometrů těšit i na premiérový půlmaraton.

Ze Slovenska Iné Kafe a Ďurica, české barvy budou hájit Buty a Cristovao
Večerní koncerty se opět ponesou v česko-slovenském duchu. Vedle regionálních kapel se představí hvězdy první kategorie, jako jsou Ben Cristovalo, ostravští Buty, fanynky se určitě budou těšit na mladého slovenského zpěváka Adama Ďuricu. Na četné žádosti se opět vrátí Iné Kafe. "Samozřejmě nezapomeneme ani na oblíbený Tabák, Argemu nebo Reflexy. Především jsme ale vyslyšeli prosby návštěvníků a upravíme začátky koncertů tak, aby byly dostupnější," odhaluje jednu z novinek hlavní organizátor festivalu Marek Pochylý.

"Doprovodný program, opět především na Jezuitské koleji, ještě ladíme, ale určitě bude stát za to. Můžete se těšit na folklorní večery, fabion show, gastro den, fit den pro dámy, latinsko-americkou noc nebo divadelní představení či dětský den. Je však třeba počítat s tím, že některé z těchto akcí budou placené," dodává další z organizátorek Jana Trubačíková.

Vrátí se Super Cup a poběží se půlmaraton
Ani sportovci při 11. ročníku Slováckého léta nepřijdou zkrátka. Kromě klasických turnajů v plážovém volejbalu, fotbalu a házené, tradičního pétanque nebo hromadné vyjížďky na in-line bruslích se letos podruhé bude i běhat. "Vloni jsme si vyzkoušeli, že naši návštěvníci běh oceňují. Ke Žhavé 5 a Žhavé 10 tak letos přibude i půlmaraton. A máme velkou radost, že se nám opět podařilo získat pořadatelství Super Cupu, jednoho ze čtyř turnajů této nejprestižnější beachvolejbalové série, který vloni v přímém přenosu vysílala i Česká televize," dodává Marek Pochylý.

Úsměvné překvapení v benefici
Chybět nebudou už podesáté benefiční aktivity, které budou směřovat k podpoře
Diakonie ČCE – střediska CESTA Uherské Hradiště, Domova pro osoby se zdravotním postižením v Medlovicích, Uherskohradišťské nemocnice a projektu Podané ruce Lukáškovi. "Co se benefice týče, právě teď finišujeme přípravy jednoho velkého překvapení. Zatím víc neprozradím, ale myslím, že si ho rozhodně všimnete," usmívá se Marek Pochylý.Veškeré aktuální informace najdete na webu slovackeleto.cz, kde budou v následujících dnech přibývat novinky nejen z programu Slováckého léta 2018.

Dodala: Mgr. Petra Kučerová
Tina
(Martina )
čtvrtek 22. 2. 2018 08:00
, Martina . 2018. Cristovao, Buty, Super Cup a půlmaraton. Vychytané.cz. [Online] 22. 2. 2018. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11943. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cristovao,-Buty,-Super-Cup-a-pulmaraton
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 03:09