Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Zlín Film Festival zahájil nábor dobrovolníků

Organizátoři zlínského filmového festivalu hledají zájemce, kteří se společně s nimi zapojí do příprav a realizace letošní filmové přehlídky.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
58. ZLÍN FILM FESTIVAL
pátek 25. května 2018 00:00
(konec +- sobota 2. června 2018 00:00)
Zlín
Zlín (CZ)
Na dobrovolníky i tentokrát čeká řada benefitů, mezi nimi i novinka v podobě snídaně s některými z festivalových hvězd. Již 58. ročník Zlín Film Festivalu se uskuteční v termínu od 25. května do 2. června.

Filmový festival je svým rozsahem největší kulturní akcí v regionu a bez pomoci dobrovolníků by nebylo možné jí vůbec zrealizovat. Získat spolehlivé pomocníky však vůbec není snadné. "Kolem sto třiceti lidí potřebujeme v době konání celého festivalu a další stovku potom v sobotu 2. června, kdy se uskuteční Festivalový půlmaraton," uvádí výkonná ředitelka Jarmila Záhorová a doplňuje výhody připravené pro dobrovolníky: "Kromě jedinečné příležitosti být v centru festivalového dění, možnosti podívat se na festivalové projekce nebo koncerty, mají dobrovolníci šanci dostat se do blízkosti slavných osobností. Pro letošní ročník pro ně chystáme například snídaně, kde se budou moci pravidelně setkat s některou z festivalových hvězd."Dobrovolníci mohou získat například stravenky na občerstvení podle počtu odpracovaných hodin, vstupy na koncerty ve festivalové koncertní zóně nebo do letního kina podle vlastního výběru a festivalové tričko. Připraveny jsou ale i další atraktivní benefity, dle rozsahu a míry zapojení jednotlivých dobrovolníků.
Stát se dobrovolníkem může prakticky kdokoli, starší patnácti let včetně studentů. Vedení festivalu jedná s vedením jednotlivých škol, aby dobrovolnictví v rámci festivalu svým žákům umožnili. "Práce na festivalu je ale tak rozmanitá, že pro každou věkovou kategorii máme uplatnění. Takže náš tým je otevřený všem zájemcům o spolupráci, rádi využijeme třeba i pomoc šikovných seniorů, nejstarší naší dobrovolnici bylo 64 let," říká Jarmila Záhorová a dodává: "Potřebujeme ale také chlapce, kterých se nám každý rok hlásí výrazněji méně než dívek."

Zájemci se mohou hlásit na emailu jan.lerl@zlinfest.cz nebo prostřednictvím my.zlinfest.cz/cz/prihlaska-dobrovolnika/. Více na zlinfest.cz
Dodala: Ing. Kateřina Martykánová
Tina
(Martina )
středa 7. 2. 2018 08:00
, Martina . 2018. Zlín Film Festival zahájil nábor dobrovolníků . Vychytané.cz. [Online] 7. 2. 2018. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11923. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zlin-Film-Festival-zahajil-nabor-dobrovolniku-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.200.86.95
Serverový čas: sobota 18. května 2024 04:56