Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

10. edice párty Majestic circus v Paláci Akropolis

V pátek 02.02. se koná 10. edice akce Majestic circus. Tam nesmíš chybět, neboť dj Akrom bude slavit narozeniny ve velkém stylu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Majestic circus 10
pátek 2. února 2018 22:00
(konec +- sobota 3. února 2018 05:00)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
Celá akce bude pod patronátem anglického labelu Bedfunk, přičemž jeho majitel, Dj a producent PAT BEDEAU přijal pozvání do Prahy, aby při této příležitosti představil svůj jedinečný hudební koncept a rozproudil mejdan svojí house muzikou.

Londýnský label Bedfunk je nezávislé vydavatelství specializující se na Soulful House, Deep House, Nu-Disco a Tech House produkci. A jak zakladatel labelu, Pat Bedeau sám říká: “Naším cílem je spolupracovat s nejlepšími hudebníky a hudebními producenty světa, abychom na taneční parket přinesli tu nejlepší house muziku“. Tento label se však nezalekne ani různým fúzí, například v podobě dubstepu s ostatními hudebními styly.Na tomto večírku vás tradičně čekají dvě podia s rozmanitým hudebním rozsahem. První stage bude ve znamení různých podob rovných beatů, především Deep house, House a Tech-house. Headlinerem této edice je již zmíněný Pat bedeau, zakladatel londýnského labelu Bedfunk. Dále zahrají rezidenti akce Akrom a Gnetko z Bulharska. Dále pozvání přijal polský dj TwentyFree, který svým setem otevře první stage.

Druhá stage bude o poznání bláznivější a rozmanitější. První hodiny večera budou naplněné Ghetto funkem, hip hopem, oldies, Word beatem, latinem a vším možným od Mr. FunkyMachine. Dále nastoupí v rytmu Electroswingu Universal Swing brothers a celý večer uzavřou Parallel Activity Drum and bass náloží.

Navíc můžete očekávat doprovodný program v podobě tradiční světelné žonglérské show v režii Randala z Tribo Fuego. Je jistě na co se těšit a jste srdečně zváni.

Dodal: Milan Akrom
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 1. 2. 2018 08:00
Chovancová, Michaela. 2018. 10. edice párty Majestic circus v Paláci Akropolis. Vychytané.cz. [Online] 1. 2. 2018. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11910. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/10.-edice-party-Majestic-circus-v Palaci-Akropolis
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 12:43