Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Creamfields Central Europe už tento víkend!

Už za pár hodin propukne v České republice festival světového věhlasu Creamfields Central Europe. S kapacitou až 30 000 lidí a rozpočtem 10 milionů korun má 12. července 2008 šanci stát se největší hudební událostí nadcházejícího léta ve Střední Evropě.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Creamfields Central Europe
sobota 12. července 2008 14:00
(konec +- sobota 12. července 2008 21:00)
Airport Břeclav
Břeclav (CZ)
Jak jsme vás již dříve informovali, na anglickém serveru Resident Advisor se v TOP 10 evropských festivalů se Creamfields Central Europeumístil na 10 místě.

Creamfields Central Europe proběhne na jihu Moravy, na letišti v Břeclavi. Desetitisícům příznivců festivalu se na sedmi pódiích představí 120 kapel a hudebníků z celého světa.

Od ostatních festivalů letošního léta se Creamfields central Europe liší moderní dramaturgií, na tanečním pódiu uvede největší jména světové taneční scény Sasha, John Digweed a Ferry Corsten, na koncertní stagei se line up opírá o zajímavá, neotřelá jména. Lahůdkou budou hvězdy britské electropopové scény Ladytron, islandská downtempová legendární skupina Gus Gus a zvukoví novátoři z Německa, Booka Shade.

Z dalších umělců, které je nesmíme opomenout, je oblíbenec Carla Coxe - Holanďan Michel De Hey, zvukový experimentátor Funk D Void. přední světoví představitelé stylu progressive house – Britové Lexicon Avenue, Australan Kasey Tailor a Maďar Corvin Dalek a kompletní česká Djská špička – Lucca, Ladida, Orbith, Katcha, Loutka a Tráva. Vaší pozornosti by však ale nemělo uniknout vystoupení světově uznávaného multivokálního beatboxera, vítěze soutěže BBC Radio 1 Beatbox Competition, který si říká THePETEBOX.

Před samotným festivalem 11. července 2008 proběhne na letišti v Břeclavi warm up party, na které se představí české kapely Tata Bojs (CZ), Gangalabasta (CZ), Voodooyoudoo (CZ), DJ Ibe a další hosté.

Známe časový line up celého festivalu a víme, jak budou vypadat obě hlavní pódia – Global stage a adidas originals Live stage.

Kompletní informace o festivale najdete na www.creamfieldscentraleurope.eu.
Webové stránky, které spojují všech devět zemí, ve kterých se Creamfields koná, mají adresu www.creamfields.com.


majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 10. 7. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Festival Creamfields Central Europe už tento víkend!. Vychytané.cz. [Online] 10. 7. 2008. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1190. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Creamfields-Central-Europe-uz-tento-vikend!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 07:48