Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

4. ročník Benefičního dne Život je dar podpořilo 1 107 lidí

Podpořili Komplexní onkologické centrum Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně a pacienty, kteří se statečně perou s různými formami rakoviny
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
ŽIVOT JE DAR 2018 - Benefiční ples
sobota 20. ledna 2018 19:00
(konec +- neděle 21. ledna 2018 02:00)
Kongresové centrum Zlín
Zlín (CZ)
Letošní novinka – Benefiční ples v Kongresovém centru Zlín – se nesl v duchu zábavy, usměvavých tváří a roztančených návštěvníků. A nejen ples – i denní program (divadelní představení pro děti v Golden Apple Cinema, sportovní program ve zlínských fitcentrech nebo přednášky o zdraví a zdravém životním stylu v Kavárně Továrna) byl bohatý a účastníky velmi kvitovaný. Děkujeme!


Co přinesl tento 4. ročník?

• Změnili jsme koncept. Velkou novinkou tohoto ročníku byl Benefiční ples v Kongresovém centru ve Zlíně. Trochu jsme z této změny měli obavy, ale chtěli jsme projekt posunout dopředu a dopřát úžasnou zábavu všem věkovým kategoriím – proto jsme zvolili kombinaci plesu, afterparty v klubu, denního programu s divadlem pro děti i sportovními a vzdělávacími aktivitami nebo aukcí předmětů, které věnovaly známé osobnosti.

• Dosáhli jsme větší podpory ze strany institucí a partnerských firem. Velké díky patří Statutárnímu městu Zlín a Zlínskému kraji. Nesmíme zapomenout na naše partnery – generálního partnera společnost SPUR a.s., stříbrné partnery EURO CAR Zlín a D-PLAST i další firmy, díky kterým bychom benefiční den nikdy nemohli v této šíři uskutečnit.

• Opět jsme získali skvělého ambasadora projektu. V minulém roce byl naším ambasadorem herec Lukáš Hejlík, tento rok se jím stal moderátor TV Nova Petr Suchoň, který má jako zlínský rodák velmi hezký vztah k našemu městu a angažuje se v boji proti rakovině i v Praze.
• Reprezentovali jsme náš projekt v České televizi a to v pořadu Dobré ráno. Naši projektoví manažeři Michal Gaja a Petra Vajová povídali o tom, jak takový nadační fond vzniká a co vše je potřeba k jeho fungování.

• Další novinkou byl i fotbalový turnaj. Tohoto turnaje, který se konal týden před benefičním dnem, se zúčastnilo 10 týmů. Tyto týmy se skládaly z mužů, kteří si rádi zahrají fotbal a ještě tím podpoří dobrou věc. Jste úžasní!

• Benefičního dne se zúčastnilo 1 107 lidí (účastníků, účinkujících, organizačního týmu) a částka po benefičním dni se vyšplhala na krásných Kč 366 986,-. To je neuvěřitelné a moc děkujeme všem, kteří se na tomto výsledku podíleli!„Věříme, že tato naše i vaše činnost má smysl. Pokud totiž budeme dělat, že se nás to netýká, nikdy se situace nezlepší, právě naopak – zhorší. Život je dar, tak pojďme společně bojovat za dobrou věc.“
organizační tým Nadačního fondu Život je dar / VITA DONUM EST
Na co výtěžek z benefičního dne použijeme?

V minulém ročníku bylo 100% z výtěžku předáno k nákupu nových infuzních systémů na komplexním onkologickém oddělení KNTB ve Zlíně, které pomáhají pacientům s nádorovým onemocněním lépe zvládat každodenní boj s nemocí – a za to patří velký dík vám všem!
V letošním roce je 100% sbírky vybraných finančních prostředků určenu na nákup nového polohovacího stolu pro ozařování s přesností ozáření na 1 mm.


„Když se spojí spousta jedinců, tak dají dohromady celek a společně můžou dokázat velké věci. Rakovina nesmí být tabu. Rakovina musí být věc veřejná. Musíme proti ní společně bojovat a musíme o ní mluvit. Musí se dostat opravdu všude, aby se řešila. Tak pojďme společně něco změnit.“
Petr Suchoň, moderátor TV Nova a ambasador 4. ročníku
Stále můžete pomáhat!

Lidé, kteří sympatizují s myšlenkou a chtějí podpořit pacienty Komplexního onkologického centra ve Zlíně, mají stále šanci – mohou zaslat finanční příspěvek na transparentní účet s číslem 107-9060230247/0100. 1. března 2018 sbírku uzavřeme a celkovou částku předáme Komplexnímu onkologickému centru.

„Řada z vás si třeba řekne, že nemůže přispět tolik nebo ta částka, kterou přispět může, je malá a nic nezmění. To vůbec není pravda. Když si milion lidí řekne, že nepřispěje padesát nebo sto korun, víte, jaká to je suma? A rozhodně si neříkejte, že jako jedinec nic nezměníte.“
Petr Suchoň, moderátor TV Nova a ambasador 4. ročníkuDěkujeme všem, kteří pomáhají.


Více informací naleznete na www.zivotjedar.cz

Fred
(Fred Durst)
pátek 26. 1. 2018 13:33
Durst, Fred. 2018. 4. ročník Benefičního dne Život je dar podpořilo 1 107 lidí. Vychytané.cz. [Online] 26. 1. 2018. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11889. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/4.-rocnik-Beneficniho-dne-Zivot-je-dar-podporilo-1-107-lidi
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 04:10