Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Myška Minnie odhaluje svoji vlastní hvězdu

22. ledna ocenila Hollywoodská obchodní komora Disneyho Myšku Minnie, která se může nyní pyšnit vlastní hvězdou na hollywoodském chodníku slávy.
Přidat na Facebook
Doprovázeli jí Bob Iger, předseda představenstva a výkonný ředitel společnosti Disney a popová ikona Katy Perry. Hvězda Minnie je umístěna v blízkosti kina El Capitan Theatre v Los Angeles.

"Myška Minnie byla hvězdou a módní ikonou od prvního okamžiku, kdy se objevila v průkopnickém animovaném snímku Steamboat Willie," řekl Bob Iger. "Během své slavné kariéry se objevila ve více než 70ti filmech a pobavila miliony lidí po celém světě. Dotýkala se srdcí diváků a přinášela radost všude kam zavítala. Jsme nadšeni, že její úspěchy a kulturní vliv jsou oceněny její vlastní hvězdou na hollywoodském chodníku slávy."


Myška Minnie je jednou z nejoblíbenějších hollywoodských hvězd, které baví děti a rodiny již po generace. Je milovaná pro svou nakažlivě optimistickou povahu. Ikonický styl Minnie z ní učinil také múzu mnohých módních návrhářů, umělců a fandů po celém světě. Její look specifický puntíky byl a je inspirací pro módní průmysl již od dob, kdy je nosila na kloboučku s květinou, což ovlivnilo tehdejší trend dámských klobouků, stejně tak její slavná mašle nebo uši.

"Minnie je ikona. Její styl ztělesňuje zábavnou módu," řekla Katy Perry. "Do dnešního dne není nikdo, kdo by nosil lépe mašli, červenou barvu nebo puntíky, než Minnie. Je to zvláštní schopnost přinést radost tolika lidem a ona to dělá tak nenuceně, pouhým zamrkáním svých dlouhých řas. Mám radost, že mohu být součástí pocty Minnie a jejího kouzla zde při odhalení její hvězdy na hollywoodském chodníku slávy."


Minnie doprovodila také slavná topmodelka Heidi Klum.


Dodala: Žurková Marta
Tina
(Martina )
čtvrtek 25. 1. 2018 08:00
, Martina . 2018. Myška Minnie odhaluje svoji vlastní hvězdu . Vychytané.cz. [Online] 25. 1. 2018. [Citace: 3. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11886. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Myska-Minnie-odhaluje-svoji-vlastni-hvezdu-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: sobota 3. června 2023 00:01