Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Duel dvou super DJ

Je již tradicí, že na Trnkobraní nechybí mezi jinými hudebními žánry ani elektronická hudba. V letošním roce jsme se rozhodli zopakovat úspěch dvojice DJs, o kterých se dá mluvit už i jako o legendárních postavách elektronické hudby v České Republice.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Trnkobraní 2008
pátek 15. srpna 2008 18:00
(konec +- sobota 16. srpna 2008 01:00)
Areál Rudolf Jelínek
Vizovice (CZ)
Jsou to DJ Loutka s DJem Trávou, kteří si spolu opět zahrají bok po boku v exkluzivním čtyřhodinovém setu. Přestože se v létě oba objeví i na jiných festivalech, je toto jejich společné vystoupení v letošním roce opravdu jediné a jen pro fanoušky Trnkobraní!

Samozřejmě to nejsou jediná jména na Semtex stage, která budou po celé dvě noci bavit rozjařené publikum.

Jako předskokan se v pátek objeví se svým pečlivým výběrem desek DJ Los Adamos a než se rozezní hutný zvuk již zmiňované dvojice DJs, jistě poctivě naladí publikum slovenský DJ Breeth.

Ani v sobotu se určitě nebudou fandové elektronické muziky nudit. Na začátek již tradiční účast seskupení Monoriderz, velmi líbivý trance od DJ Jet Fevera a malinko pak přitvrdíme do skoku s dalším slovenským DJ Reorderem. Jako perlička uprostřed noci bude jistě skočný a rytmický výstup jedné z nejznámějších irských DJek Orly Feeney – jediná to žena v letošním ročníku na Semtex stage a pánové – bude co nejen poslouchat, ale i na co se dívat!

Na Moravě známý DJ Michael Scuberman jistě příjemně naváže, takže bude o zábavu postaráno i v poslední noci festivalu Trnkobraní.

V závěrech obou večerů nesmí opět chybět vystoupení DJů XTRa a Wizarda. Tito dva Djové každým rokem ukončují svými beaty oba večery na Semtex stage a tvoří již nezapomenutelnou ranní tečku.

Přijďte ochutnat náš výběr z elektronické hudby z tuzemské i zahraniční scény.
Přestože třeba neholdujete elektronické muzice, určitě se přijďte alespoň ze zajímavosti podívat a poslechnout si, čím že se to vlastně dnešní mládež baví.

Pokud Vás naše hudební produkce i tak neosloví, nenechte si ujít skvělou světelnou show, doprovázenou několika barevnými lasery a doplněnu o videoprojekci ze dvou projektorů.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 11. 7. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Duel dvou super DJ. Vychytané.cz. [Online] 11. 7. 2008. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1187. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Duel-dvou-super-DJ
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 01:11