Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Začíná Masters of Rock, zlínská policie je v pohotovosti

Už dnes zlínští policisté začínají dohlížet nad rostoucím provozem ve Vizovicích. Od čtvrtku do neděle budou Vizovice žít rockovým festivalem Masters of Rock, na kterém se očekává rekordní počet návštěvníků.
Přidat na Facebook
Vloni se akce účastnilo přibližně pětadvacet tisíc lidí, pokud bude příznivé počasí, je možné, že letos bude jejich počet ještě vyšší. Na každý den se na Vizovicko přemístí přibližně tři desítky policistů, kteří budou permanentně a přísně dohlížet na dopravu, řešit případné komplikace a také procházet stanová městečka, aby minimalizovali počet krádeží.

V minulých ročnících docházelo i přes naše úsilí k drobným krádežím. Zloději dokázali vykrást dokonce stany, ve kterých jejich majitelé spali. Po těchto zkušenostech doporučujeme, aby lidé cenné věci nenechávali volně položené. Mobily, fotoaparáty či peníze je přes noc dobré schovat k sobě do spacích pytlů a přes den je mít u sebe nebo ještě lépe v úschovnách. Policisté nejen v uniformách ale i v civilu budou vybaveni dalekohledem pro noční vidění a budou procházet Vizovicemi ve dne v noci. Přesto musejí návštěvníci i samotní obyvatelé Vizovic převzít za své věci odpovědnost sami.

Pořadatel vymezil parkovací plochy pro přibližně patnáct set automobilů, proto tedy upozorňujeme řidiče na komplikovaný provoz na silnici I/49 mezi Vizovicemi a Zlínem, kterou každoročně lemují stovky parkujících aut a pohybuje se zde větší počet chodců. Řidiči osobních aut i motorkáři musí počítat s mimořádnými kontrolami. V zájmu bezpečnosti všech účastníků silničního provozu projde každý zastavený řidič dechovou zkouškou.

Cílem policistů je zajistit bezpečný průběh akce, klid a veřejný pořádek a eliminovat trestnou činnost na minimum.

zdroj: TZ PČR, Jana Bartíková
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 9. 7. 2008 15:30
Prachař, Štěpán. 2008. Začíná Masters of Rock, zlínská policie je v pohotovosti. Vychytané.cz. [Online] 9. 7. 2008. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1186. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zacina-Masters-of-Rock,-zlinska-policie-je-v-pohotovosti
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.205.26.39
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 20:15