Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Beats for Love v předvánočním čase opět pomáhá

Výtěžek veřejné sbírky putuje pacientům do nemocnice!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beats for Love 2018
středa 4. července 2018 15:00
(konec +- středa 4. července 2018 22:00)
Dolní Vítkovice
Ostrava (CZ)
V průběhu veřejné sbírky pořádané na festivalu Beats for Love vybrali jeho návštěvníci necelých 11.000 korun na dobročinné účely. Vedení festivalu se rozhodlo částku navýšit na symbolických 33.333 korun a tu teď věnovat pacientům Městské nemocnice Ostrava.

Nemocnice za peníze nakoupí zdravotnické pomůcky jako například tlakoměry. Na seznamu má ale také předměty, které sice nepomáhají přímo s léčbou, ale zpříjemňují trávení času pacientů v nemocničním prostředí. Tedy kupříkladu nové televize do pokojů či USB disky určené pro vzdělávací programy.

„Finance věnujeme Kardiologickému oddělení, protože ústředním motivem našeho festivalu je stejné jako jejich – srdce. Jsme rádi, že alespoň trošku pomůžeme tamějším pacientům přečkat čas v nemocnici ve větší pohodě," vysvětluje Kamil Rudolf, ředitel festivalu Beats for Love.Na Kardiologickém oddělení je v současné chvíli 69 dospělých pacientů, kteří se zde léčí zejména s akutním koronárním syndromem, poruchami rytmu a hypertenzí. „Děkujeme všem dárců, kteří se v rámci festivalu nejen dobře pobavili, ale mysleli i na druhé, velké poděkování patří i organizátorům. Vážíme si toho, že budeme moci finanční prostředky použít ke zvýšení péče o naše pacienty," doplňuje primář oddělení Radim Kryza.

Festival Beats for Love se dlouhodobě soustřeďuje na charitativní aktivity. Vloni jeho pořadatelé zorganizovali sbírku pro vážně nemocnou holčičku, které pak zakoupili speciální komunikační pomůcku v hodnotě necelých 100.000 korun. Organizátoři festivalu také darovali krev, uklízeli v zahradách seniorských domů, uspořádali
vánoční nadílku dětem v nemocnici a učili studenty na Wichterlově gymnáziu DJ umění.
Tým B4L
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 14. 12. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Beats for Love v předvánočním čase opět pomáhá. Vychytané.cz. [Online] 14. 12. 2017. [Citace: 2. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11813. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beats-for-Love-v-predvanocnim-case-opet-pomaha
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.29.69
Serverový čas: čtvrtek 2. února 2023 03:32