Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

V sobotu techno a drum & bass nadílka v podobě Christmas party warm up

Oficiální Warm Up Christmas Party nabídne v sobotu 16. prosince velice pestrý line up hned na dvou stages a to v podobě legendární DJs.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Christmas party warm up
sobota 16. prosince 2017 21:00
(konec +- neděle 17. prosince 2017 06:00)
STORM CLUB
PRAHA - Žižkov (CZ)
Na jednom mejdanu se prostřídají známá česká jména jako jsou Toky, Džejár, Pixie, Papik Brothers, Suki, Akira, Bifidus Aktif, Snookey nebo Neuro:Lab. Doražte si vychutnat pohodovou předvánoční atmosféru do Stormu!

Toky, legendární slovenský techno DJ a producent z Bratislavy, který si získal také české fanoušky. Jeho nezaměnitelná produkce ho vyslala až ke spolupráci s německým techno labelem Tresor. Současně také zazářil v rámci jeho live show s projektem Rumenige, se kterým se podíval snad do všech koutů Evropy. Už ve 12 letech ho učarovala muzika a od 16 se potom začal věnovat djingu. Během své hudební dráhy získal obrovské množství bookingů a díky tomu se jeho jméno stalo populární nejen v Čechách a na Slovensku ale také ve střední a východní Evropě. V minulosti také spolupracoval s producenty jako jsou Loktibrada, Regis, Christian Wunsch a řadou dalších.Džejár, legendární techno DJ a promotér jednoho z nejkultovnějších techno eventů v Čechách – Festivalu Svojšice. Na scéně se Džejár pohybuje již řadu let, hudebně aktivní je od roku 1999 a během své dlouhé hudební kariéry odehrál nespočet parties a vystoupil po boku skvělých zahraničních legend. Na české půdě má své pevné místo a to díky jedinečnému soundu ve svých setech.

Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 14. 12. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. V sobotu techno a drum & bass nadílka v podobě Christmas party warm up. Vychytané.cz. [Online] 14. 12. 2017. [Citace: 2. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11811. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/V sobotu-techno-a-drum-&-bass-nadilka-v podobe-Christmas-party-warm-up
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.29.69
Serverový čas: čtvrtek 2. února 2023 02:33