Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dozvuky léta na novém studiovém albu kapely Mr. Loco

Kombinaci balkánského folklóru, okořeněném prvky latiny, reggae, ska a hip hopu najdou hudební fanoušci na novém studiovém albu kapely Mr. Loco s názvem Balkan Trip.
Přidat na Facebook
Album Balkan Trip je již druhou studiovou nahrávkou této hudební formace, která byla zvormováná koncem roku 2010 kolem frontmana Filipa Flussera, jehož kořeny sahají právě na Balkán.

„Složení kapely je vlastně taková veliká náhoda, náš bývalý bubeník mi doporučil našeho současného basáka, (mexičan Luis), který je v kapele od samého začátku. Ten mi doporučil jeho výborného kamaráda (peruanec Vlado), trumpeta, klávesy a ten ve finále přitáhl do kapely nového bubeníka (Columbiec Felipe). Takže jsem k této latinoamerické sestavě přišel úplně náhodou,“ přibližuje vznik kapely zakladatel Filip Flusser….„jediný cílený výběr padl na DJe, kterým se stal Jirka. S ním jsme měli kdysi kapelu Temperamento, a ten se také ujal producentského postu. Nemohl jsem si přát originálnější kapelu s obrovským citem pro rytmus a groove“

Album obsahuje deset skladeb zpívaných převážně v angličtině. Autorem hudby je Filip Flusser, jednu skladbu napsal Jiří Weidemann a na jedné se podílela celá kapela. Texty napsal Filip Flusser. K nahrávání ještě dodává:

„Deska vznikala více než dva roky. Vybírali jsme z nekonečného množství demonahrávek, zkoušeli jsme různé varianty refrénů melodií apod., takže pecky, které se na albu udrželi, prošli opravdu velikým sebekritickým sítem. Chtěli jsme být s výsledkem na 100% spokojeni.
To samé nás vlastně drželo i při mixu, masteringu, promofotek a grafiky. Vše se prakticky dělalo 2x, bylo to malinko vyčerpávající, ale stálo to za to“.

Album reprezentuje singl One Chance, originální vzpomínka na uplynulé léto, ke kterému vznikl videoklip:Klip se točil na slepém rameni Vltavy v Libni, na novém mostě do Troji a na Vítkově. Kameru a režií klipu má na svědomí Marek Sodoma.

Tato horkokrevná kapela Vás nabije pozitivní energií a s lehkostí na Vás přenese letní pohodovou atmosféru.Tracklist Balkan Trip:
INTRO
EVERYTHING I WANTED
ONE CHANCE
DANCING LIKE E QUEEN
P & B & MC
SEX TEQUILA
NE MI TŘEBA
ERASE THE NIGHT
AMSTERDAM DREAM
B-RIDE
BALKAN REVOLUTIONARY

Kapela Mr. Loco hraje ve složení:
Filip Flusser – zpěv, kytara, bouzouki
Vlado Urlich - trubka, kena, klávesy
Luis (Jachu) Franco – basa, zpěv
Filipe Bermudez - bubny
DJ Problematico - sytntetizátory

Dodala: Zdena Selingerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 1. 12. 2017 14:00
Chovancová, Michaela. 2017. Dozvuky léta na novém studiovém albu kapely Mr. Loco. Vychytané.cz. [Online] 1. 12. 2017. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11777. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dozvuky-leta-na-novem-studiovem-albu-kapely-Mr.-Loco
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.138.35
Serverový čas: sobota 4. února 2023 07:00