Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tráva po 6ti letech v Akropolis

Rezidentní akce MoOn:Sherry, která se v režii Vychytane.cz Djs koná v paláci Akropolis již po 15.té, vás opět potěší dvěma hudebními scénami s velmi rozdílným hudebním zaměřením a především s další náloží skvělých umělců, kteří vás budou celou noc bavit svým vytříbeným hudebním vkusem a djským uměním.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MoOn:Sherry vol. 15

pátek 1. prosince 2017 22:00
(konec +- sobota 2. prosince 2017 05:00)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
Hosté si na tento prosincový díl připravují skvělé, do blížících se Vánoc laděné sety, které budou bezpochyby pro všechny návštěvníky úžasným hudebním zážitkem. Rezidenti Moonu, kterými jsou Dj Dug (Sherry stage) na jedné straně a 4BeCome1 (MoOn stage) na straně druhé, si pozvali výjimečné hosty, aby návštěvníkům Akropole udělali opravdovou radost. 

Dj Tráva, bez nejmenších pochyb již od roku 1995 výrazná a velmi respektovaná postava naší elektronické scény, člověk supportující nespočet hvězd světového formátu, rezident klubu Roxy, několikrát Dj roku, člen projektu Significant Other, majitel labelu Lex Records a především precizní Dj s jedinečnou hudební selekcí, je poprvé hostem MoOn:Sherry a po více jak 6ti letech hostem paláce Akropolis. Na jeho vystoupení na MoOn stagei se opravdu moc těšíme!Ovšem ani Sherry stage, kde vládne Black music, Liquid, Funk, Soul, Hip Hop atd. se na tomto díle nebude držet zpátky. Dug si také pozval velmi výraznou postavu naší scény, právě té Hip Hopové a Funkové. Je jím zakladatel a člen snad znovuzrozené formace Chaozz, která, ať se vám to líbí, nebo ne, udávala směr komerčnější Hip Hopové scéně u nás. Je jím Dj Ba2s, alias MC Bass a věřte, že se s tím kluci mazlit nebudou. Navíc je téma „Chaozz“ zrovna v tuto chvíli velmi aktuální, neb se v kuloárech povídá a vrácení kluků na podia. Budeme se těšit!Dj Twin, další člen Vychytane.cz Djs a zakladatel live projektu Prague Music Therapy, který bude uzavírat MoOn stage, si připravuje říznější setík, plný Tech House music, abyste nám náhodou nepadali únavou a dostatečně se probrali. Twina můžete potkávat na mnoho akcí napříč celou naší republikou, kde hostí především Techno akce. Na 15tém dílu MoOnu vystoupí v sólo setu, bez doprovodu hudebníka.O závěr Sherry stagee, se postarají absolutně nový hosté našich akcí, ale zároveň i úplní nováčci na naší elektronické scéně. Dvojka Djs Badrick vs. Metroc. Kluci si jdou tvrdě za svým snem, tedy být respektovaní Djs a producenti a my doufáme, že jim naše akce pomůže nastartovat kariéru a pořádně se naučit pracovat s publikem.

4BeCome1, který opět vystoupí v live setu se svým dvorním perkusistou z Brazílie Dudu Morais Drums, bude celý večer otevírat a těšit se můžete na skvěle propracovaný set plný Deep, Tech, Dub house music.

Máme pro vás všechny připraveno jedno velmi zajímavé překvapení, které si ale musíme nechat pro sebe. Nicméně všichni kteří dorazíte, toho budete svědkem!


Brány paláce Akropolis se otevírají úderem 22.hodiny a končit budeme velmi pozdě nad ránem. Vstupné je spíše symbolické, takže není nutné nad ním nějak dlouze přemýšlet.
 
Nenechte si 15.díl MoOn:Sherry ujít, bude to jízda od začátku do konce, protože Tráva a samozřejmě všichni ostatní prostě „umí“ !!!

Přidejte se k nám na Facebooku aby vám nic neuteklo: http://www.facebook.com/vychytanedjsofficial/

Další informace o účinkujících, sety, lineup atp. máme zde: 
http://www.facebook.com/events/1917099225206748/Dodal: Petr Wacko
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 24. 11. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Tráva po 6ti letech v Akropolis. Vychytané.cz. [Online] 24. 11. 2017. [Citace: 2. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11759. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Trava-po-6ti-letech-v Akropolis
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.29.69
Serverový čas: čtvrtek 2. února 2023 03:07