Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

V sobotu ve Stormu oficiální afterparty Imagination Festivalu

Je jasné, že tento víkend bude patřit velmi očekávanému Imagination Festivalu, který se rozezní už v pátek 24. listopadu v areálu EXPO Holešovice.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Imagination Festival Afterparty
sobota 25. listopadu 2017 21:00
(konec +- neděle 26. listopadu 2017 06:00)
STORM CLUB
PRAHA - Žižkov (CZ)
Na dalším pokračování tohoto velkolepého mejdanu se mohou fanoušci těšit na hlavní tahouny jako jsou Pendulum, Delta Heavy, Zardonic, Bensley, Headhunterz, DJ Guv a spoustu dalších zvučných jmen. Při této příležitosti si mohou party people prodloužit tuto jízdu až do nedělního rána. Pražský klub Storm si totiž připravil na sobotu 25. listopadu oficiální afterparty, která nabídne top česká jména.

Jediná oficiální afterparty dalšího ročníku Imagination Festivalu nabídne v sobotu 25. listopadu nekonečnou hudební smršť, o kterou se postará špička českého drum and bassu a hard stylu a to hned na dvou stagích. O živé sety se postarají například DJs RIDO, MADFACE, BIFIDUS AKTIF, FAR HORIZON a řada dalších. Poněkud tvrdší nálož bude mít ve své režii sestava na druhé Hard stagi. Po pátečním mejdanu na Imagination se tak fanoušci mohou přemístit a příjemně se naladit na stejnou vlnu i v sobotu ve Stormu.

Rido, pražský drum and bassový producent, který fanouškům vyslal v loňském roce svoje studiové EP „Rhythm of life, které nabízí perfektní zvuk a dokonalé melodie. Devět let pracoval Rido na tomto počinu, který se rozhodně povedl. Producent však rozhodně nezahálí a maká dál. Kromě častého hraní pustil fanouškům také další skladbu „Sexy Thing“. Rido patří mezi ostřílené producenty a Dje, kteří na hudební scéně působí již řadu let a vydobyl si své důležité hudební místo.

Madface, ostravský rodák a producent, který v letošním roce sází fanouškům jednu pecku za druhou. „Fallen Deep Enough“ nebo „Hold On“ jsou toho živým důkazem. Vlastní produkci Madface odstartoval v roce 2010 a netrvalo dlouho, o rok později mu vyšel první release na českém labelu Deafmuted records. O dva roky později producent vydal EP s názvem „Later That Night“, který vyšel na Liquid Tones. V poslední době se čím dál častěji objevuje na spoustě akcích.

Dodala: Katka Machová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 22. 11. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. V sobotu ve Stormu oficiální afterparty Imagination Festivalu. Vychytané.cz. [Online] 22. 11. 2017. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11747. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/V-sobotu-ve-Stormu-oficialni-afterparty-Imagination-Festivalu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 04:50