Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Storm ovládne tento týden mejdan DUCK OUT a DNB Benefice

Už ve čtvrtek 16. listopadu, den před státním svátkem, se party people mohou těšit na mejdan s názvem DUCK OUT, který naservíruje pořádný jump-up nášup.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DUCK OUT
čtvrtek 16. listopadu 2017 21:00
(konec +- pátek 17. listopadu 2017 06:00)
STORM CLUB
PRAHA - Žižkov (CZ)
Hlavní hvězdou večera totiž bude zvučné jméno HEDEX a současně s ním i britský projekt FILTHY HABITS. Páteční večer 17. listopadu pak nabídne DNB Benefici, která podpoří nemocného Jáchymka a celý výtěžek ze vstupného půjde na jeho léčbu. O tom, že to bude pestré, není pochyb.

HEDEX, teprve jedenadvacetiletý britský producent, kterého si již v raném věku vyhlídl DJ GUV a vzal ho pod svá křídla v rámci labelu Dubz Audio, zavítá již tento čtvrtek do Prahy a roztočí to za pultem v rytmu jump-upu. Svoji DJskou premiéru před českým publikem měl v rámci zimního eventu Let it Roll 2016. Poté se objevil naživo již několikrát i v pražském Stormu. Současně s ním na stagi vystoupí také projekt FILTHY HABITS.

FILTHY HABITS, je producentské duo z Birminghamu, které se za přehávače postavilo v roce 2008. Produkovat začala tato dvojice o rok později a zanedlouho posbírali první hudební úspěchy. V roce 2011 se stali rezidenty na Raveology. Ještě tentýž rok přichází tato dvojice s debutovým EP, na němž všech pět skladeb zazářilo v top 10 v rámci hudebních hitparád. Tato úspěšná dvojice pokaždé nabídne fantastickou atmosféru, kterou propojí s talentovaným HEDEXEM.Sobota bude ve znamení DNB Benefice, která pomůže nemocnému Jáchymkovi

Velmi pestrý a bohatý line-up složený ze skvělých českých zástupců drum and bassové scény zahraje a podpoří pětiletého Jáchymka, který trpí velmi vážným onemocněním. Jáchymek trpí mentální retardací, epilepsií a poruchou myelinizace týlního mozkového laloku. Toto onemocnění jej bohužel omezuje v pohybu a není tak soběstačný. Jáchymek absolvoval již celou řadu terapií a lázní, nicméně největší pomoc mu nabídla neuro klinika Axon, která má nejen odborný personál ale také nabízí veškeré know-how v této oblasti. Náklady na tuto léčbu jsou však vysoké a právě proto jsme se rozhodli pomoci. Výtěžek z této akce poputuje rodině na jeho léčbu.Dodala: Katka Machová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 16. 11. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Storm ovládne tento týden mejdan DUCK OUT a DNB Benefice. Vychytané.cz. [Online] 16. 11. 2017. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11746. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Storm-ovladne-tento-tyden-mejdan-DUCK-OUT-a-DNB-Benefice
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 17:24