Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Filmový svět barvy šmolky

Dva velcí rivalové svádí letos souboj o vítězství na plátně. Vyhraje velkolepý svět fantasy nebo superhrdinové z comicsu?
Přidat na Facebook
Šmolkově modré nebe nad Los Angeles zaplálo rudou barvou a zahalilo se do dusivého kouře, to když vzplál požár v jedné z budov studia Universal. Za oběť padly kulisy z „Návratu do budoucnosti“, rozsáhlý videoarchiv i maketa chudáka King Konga.:(

Pořádnou dávkou optimismu, ponaučení i šmolkově zpěvavé nálady nás ve svém prvním celovečerním filmu obdaří Šmoulové.

Na příběhu pracují scénáristé dvou posledních Shreků a animátorsky přidají ruku k dílu koumáci ze Sony (Divoké vlny). Slibují částečně hranou podívanou a možná přijde i živý Gargamel!

Comicsová tsunami se blíží. Zásluha doléhá na kovová ramena kousavě geniálního Tonyho Starka alias IronMana. Díky stamilionovým tržbám se můžeme, teď už jistě, těšit na dvojku (30. 4. 2010).
Kolébka kreslených hrdinů Marvel, však nezahálí a do bitevní vřavy vysílá i vikingského Thora (4. 7. 2010) i Kapitána Ameriku (6. 5. 2011). A aby jim nebylo smutno přijde posila jménem The Avengers v nichž se sejdou všichni tito comocsmani najednou, plus malý přídavek v pobodě, třeba, Hulka. Závěrem snad dodám, že Marvel začal vymetat pavučinky na Spidermana 4.

V kinech se to letními spektákly jenom hemží. O přízeň již bojují Letopisy Narnie: Princ Kaspian. Ze Středozemě si do pekla odskočil Guilermo del Toro a přivedl s sebou dvojku Hellboye. Cestou tam uvízli elfové, zvlčili a chtějí se Zlatou armádou ovládnout svět. V cestě jim však bude stát kamenně rudá pravačka pekelného hocha a jeho staří přátelé.

Na křídlech netopýrů se vrátí Barman Christophera Nolana. První film bez Batmana v názvu. Temný rytíř bude čelit jednomu ze svých nejslavnějších rivalů, Jokerovi.

Až budete mít dost modré, červené i černé, zajděte na zelenou. 2,7 m vysoký, rozzuřený Hulk jí má na sobě dost. Kdo se nebude bavit si může být jistý tím, že z něj Hulk ten úsměv vymlátí ;)

Kdo má rád krkolomné akční scény, hromady nábojnic a vůbec bombastické věci ať zajde na adaptaci nehrdinského comicsu „Wanted“ Timura Berkmambetova (Denní a Noční hlídka). Aneb jak z losera nejlepším zabijákem se státi.

Se šmoulovskou hláškou: „Nemám rád nudu!“ se jděte pobavit k nejbližšímu promítacímu plátnu. Hezkou filmovou zábavu!
Verushka
(Veronika Jarešová)
pátek 11. 7. 2008 08:00
Jarešová, Veronika. 2008. Filmový svět barvy šmolky. Vychytané.cz. [Online] 11. 7. 2008. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1172. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Filmovy-svet-barvy-smolky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.52.167
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 20:49