Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Transmission Festival 2017 představuje téma noci a kompletní line-up

V sobotu 25. listopadu 2017 se uskuteční zbrusu nová edice Transmisison festivalu, s názvem ‚The Spirit of the Warrior‘! V jednom z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě a to v pražské O2 areně se propojí kouzlo taneční hudby s neobyčejnou vizuální show.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmisison festival
sobota 25. listopadu 2017 20:00
(konec +- neděle 26. listopadu 2017 03:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Pro zdolání překážek každodenního života a pro dosažení vytoužených cílů, musíme často hledat energii hluboko ve svém nitru. Tato energie má nepoznané hranice a je rovna síle ducha statečného bojovníka! Stačí ji jen objevit a správně využít. Vydejte se s námi na vzrušující cestu nejznámějšími civilizacemi bojovníků a pojďte společně najít to, co každý nosí skryté v sobě.United Music vám přináší nezapomenutelnou show ‚The Spirit of the Warrior‘, která díky množství laserů, světel a speciálních efektů ve vás zanechá silný zážitek, pohltí vaše smysly a pomůže najít v sobě ducha bojovníka. To vše s doprovodem nejlepší taneční muziky od světových DJs v pečlivě vyskládaném line-upu.

Line-up (v abecedním pořadí)
ALY & FILA – Miláčci domácího publika představí energickou i melodickou stránku trance.
COMING SOON!!! – Izraelské psytrance duo naváže na loňský úspěch setu Vini Vici a na závěr nebude dav vůbec šetřit.
DRIFTMOON – Slovenský DJ a producent zahájí večer se speciální ‘Ceremonií bojovníků‘.
FERRY CORSTEN PRESENTS GOURYELLA 2.0 – Vedlejší projekt Ferryho Corstena – Gouryella otevře novou kapitolu.
MARKUS SCHULZ PRESENTS DAKOTA – Audiovizuální show projektu Dakota s názvem ‚The Nine Skies‘ představí neoficiální rezident Transmission festivalu.
PURPLE HAZE – Legenda taneční scény Sander van Doorn oživí svůj progressive alias, se kterým vystupuje jen na největších festivalech světa.
SIMON PATTERSON – Návrat po dlouhých sedmi letech na Transmission festival s tech trance setem ostrým jako břitva.
SUPER8 & TAB – Velká premiéra finského dua na Transmission festivalu.
THOMAS COASTLINE – Zahřívací warm-up set už tradičně v rukou českého DJe a producenta.
VISION IMPOSSIBLE – Holandský tým VJs se tradičně ujme spektakulárních projekcí, vizualizací a jednoho z vrcholů noci – Transmixu, což je speciální hudební mix se synchronizovanou světelnou, laserovou a pyro show.

Nechte se unést za hranice všedních dní! Transmission festival je dnes jednou z nejokázalejších akcí taneční hudby, která přitahuje fanoušky z více než 60 zemí do pražské O2 areny, aby zde společně prožili tento neobyčejný zážitek. Show ‚The Spirit of the Warrior‘ uvidíte 25. listopadu 2017 v Praze exkluzivně jako první, protože Transmission festival s tímto tématem zavítá v roce 2018 do Bangkoku, Melbourne a dalších zajímavých lokalit.

Aktuálně jsou v prodeji základní vstupenky s přístupem na taneční plochu a přilehlé tribuny za 1399 Kč. Dále jsou k dispozici Golden Tickety s přístupem do klubového patra s cateringem a na taneční plochu za 4900 Kč. Goldfingers VIP vstupenky jsou beznadějně vyprodány. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal a na webu Transmission festivalu. Cestovní balíčky s hotelem najdete v záložce Ubytování a balíčky. Věková hranice pro vstup na Transmission festival je 18 let.

Pokud se chystáte do Prahy na celý víkend, máte možnost se zúčastnit i oficiální Pre-party, která se bude konat v klubu Mecca v pátek 24. listopadu. Line-up zveřejníme v průběhu října.

Připravte se na Transmisison festival a přiďte vyzbrojeni novým merchem!Zdroj: Transmission
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 22. 9. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Transmission Festival 2017 představuje téma noci a kompletní line-up. Vychytané.cz. [Online] 22. 9. 2017. [Citace: 29. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11692. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Transmission-Festival-2017-predstavuje-tema-noci-a-kompletni-line-up
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.48.243
Serverový čas: středa 29. listopadu 2023 08:49