Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Totální Nasazení ve staronové sestavě a s dvěma vinyly

Punk-rocková legenda ze Slaného, skupina TOTÁLNÍ NASAZENÍ, patřící mezi nejúspěšnější kapely svého žánru, hraje už víc jak čtvrtstoletí.
Přidat na Facebook
Kapela, která vznikla v roce 1990 z party spolužáků slánského gymnázia, si za dvacet sedm let své existence, během nichž vydala na CD, LP i MC osmnáct studiových, živých i výběrových alb včetně dvou live DVD a odehrála víc jak tisíc pět set koncertů v klubech i na festivalech nejen po celé České republice, vybudovala svým skromným přístupem velmi početnou fanouškovskou základnu, ve které nachází silnou oporu. Skupina patří mezi velmi žádané, když každoročně odehraje na 80 koncertů a na nedostatek hraní i publika si tak rozhodně nemůže stěžovat.

TOTÁLNÍ NASAZENÍ pro nastávající koncertní klubovou sezónu posílilo svojí tradiční sestavu Sváťa – baskytara, zpěv, Karloss – kytara, zpěv a Franky – bicí, když se do kapely po čtyřech letech vrací bývalý člen P.P.Cvok – kytara, zpěv. „Jsem moc rád, že po jednom hodně vydařeném koncertě v pražském Vagonu, kde jsem vystoupil jako host, dostali kluci, ale vlastně i fanoušci, tenhle nápad a dali mi možnost si zase zahrát a zazpívat songy Totálního nasazení. Cítím se odpočatý a moc se na podzimní tour těším. Však dvě kytary v Totáčích, to bude zase velká  jízda, věřte mi,“ říká k podzimním koncertům staronový člen P.P.Cvok alias Pavel Pešata. „Na plánovaném turné po Čechách, Moravě, Slezsku i Slovensku, které čítá téměř dvacítku zastávek, nás doprovodí naši kamarádi z kapely Vision Days a na vybraných akcích ještě spříznění slánští Deratizéři. Máme připravený nový koncertní program se spoustou písniček, které jsme léta nehráli, a také s sebou vezeme naše dva vinyly,“ dodává baskytarista a zpěvák Sváťa Šváb.Už v červnu vydal na vinylu label PROF SNY VINYL výběrové album „Best of Totální nasazení“ s největšími hitovkami uplynulého čtvrtstoletí existence kapely, v září pak vyšlo v reedici u stejné firmy dnes již kultovní prvotní album „Stínohry“ z roku 1996, také premiérově na vinylu. Kapela rovněž začala pracovat na novém albu, jehož ochutnávku plánuje zveřejnit ještě před začátkem turné.

Dodal: Aleš Uhlíř
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 17. 10. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Totální Nasazení ve staronové sestavě a s dvěma vinyly. Vychytané.cz. [Online] 17. 10. 2017. [Citace: 29. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11679. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Totalni-Nasazeni-ve-staronove-sestave-a-s-dvema-vinyly
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.48.243
Serverový čas: středa 29. listopadu 2023 10:40