Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

KLANGKARUSSEL se po roce vrací do Stormu

V sobotu 14. října pokračují velkolepé oslavy čtvrtého výročí otevření klubu Storm.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
KLANGKARUSSEL
sobota 14. října 2017 22:00
(konec +- neděle 15. října 2017 06:00)
STORM CLUB
PRAHA - Žižkov (CZ)
Headlinerem tohoto speciálního večera bude respektované rakouské duo Tobias Rieser & Adrian Held aka KLANGKARUSSELL, autoři slavného hitu "Sonnentanz", kteří se do Stormu vracejí po necelém roce.Adrian Held a Tobias Rieser, dva mladí Rakušané, kteří tvoří Klangkarussell, mají na svědomí celosvětový hit s 22 miliony zhlédnutí na YouTube. Kluci se poznali už ve 12 letech na škole v Salzburgu, pak se jejich cesty rozešly. Dle Tobiase to bylo pro jejich dobro, protože patřili k těm nejhorším studentům. Tobias byl sice synem učitelky hudby, ale více ho tehdy zajímal fotbal. Zato Adrian hostoval na bongo a jam sessions ve studiu svého otce, od 7 let hrál na bubny a klavír a ve 12 udělal v Cubase svou hudební prvotinu. Již v jeho 16 letech se věnoval drum & bassu a hrál na parties v Salzburgu.
Po dokončení školy se Adrian se angažoval v prestižní opeře Salzburg Festspiele, kde si, jak se smíchem dodává, zahrál strom ve hře Macbeth. Tobias mezitím studoval obor Sound and Audio, pracoval na poště, kde se mu ale nelíbilo, protože to obnášelo spoustu práce a spoustu divných lidí, a tak ho, jak sám říká, více bavilo jezdit s dodávkou a rozvážet chleba.
Když se v roce 2011 díky Facebooku opět setkali a vyrazili na pivo v jejich rodném městě, měli kromě vzpomínek na své rebelské mládí hodně o čem mluvit. Adrian už se v té době věnoval elektronické hudbě a DJingu ve Vídni. Tobias, který se k tomuto žánru dostal díky umělcům, jako jsou Paul a Fritz Kalkbrenner, byl naladěn na stejnou notu. Slovo dalo slovo a rozhodli se, že udělají společný hit. A tak se zrodil Klangkarussell. Jejich prvním electro techno songem byl „Netzwerk“.

Jejich třetí track, který vytvořili během jedné noci v létě roku 2011, udělal Klangkarussell jméno. Že víte, který to byl? Ano, melodický, melancholický, přesto optimistický, hypnotický a taneční "Sonnentanz". Když ho přidali bez jakéhokoliv proma na svůj Soundcloud, nějaký anonymní uživatel YouTube ho nahrál na svůj kanál v únoru 2012 a hit byl na světě. Dnes se nenajde člověk, který by ho neznal.

V osobním životě jsou oba pohodoví, stejně jako jejich hit "Sonnentanz". Tobias, vyšší z dvojice, je pohodář v baseballové čepici s třídenním strništěm, rád rybaří, má rád pivo (které i sám vaří) a rád a často se hlasitě směje. Adrian, je štíhlý a ironický týpek a v této dvojici je ten akčnější a více organizovaný.

Jejich minulé vystoupení bylo ZCELA VYPRODANÉ, radíme tedy pořídit si vstupenky co nejdříve, protože tyhle dva si nechcete nechat ujít…Zdroj: STORM
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 13. 10. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. KLANGKARUSSEL se po roce vrací do Stormu. Vychytané.cz. [Online] 13. 10. 2017. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11668. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/KLANGKARUSSEL-se-po-roce-vraci-do-Stormu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.59.31
Serverový čas: neděle 24. září 2023 03:07