Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kung Fu Panda

Nenažranou pandu s chutí do boje si okamžitě zamilujete..
Přidat na Facebook
Studio DreamWorks vypustilo po Shrekovi další mimořádný animák. A to jsme se celkem načekali. Tentokrát však nejde o zvěř žijící v lidském světě, nýbrž o zvířata, které jsou jako v klasických bajkách lidmi.

V samotném názvu snímku je celé poselství. Panda Po roznášející v restauraci nudle sní o tom, jak bude nejproslulejším kung fu bojovníkem. A když se kulatý medvěd konečně vyškrábe na vrchol chrámu, určí ho starý želvák za dračího bojovníka. Po je překvapen, ale i šťastný, protože se mu plní sen, i když to nebude tak lehké, jak se na první pohled zdá. Tvůrci nám však vzkazují, že jejich animované dílo je pocta všem kung fu bijákům. Na parodii zapomeňte.Dalším hlavním hrdinou je samozřejmě učitel Shifu, který dostane Poa na starost. Nejdřív není nějak nadšený z tučného žáka, ale poté zjistí, jak ho donutit, aby ze sebe vydal více úsilí. Nesmíme zapomenou na padoucha, sněžného leoparda, který kdysi jako žák zaútočil proti svému učiteli a získal nadměrnou moc. Své největší špičkové kung fu kousky předvede při útěku z vězení.

Nechybí ani pětice statečných, kteří se na rozdíl od pandy, učí kung fu od útlého věku a jsou zděšeni výběrem zachránce jejich údolí a vesnice. Nejsilnější z party je tygřice, za ní následuje opičák, zmije, jeřáb a kudlanka. Celá pětice předvádí unikátní kopy, chvaty a hmaty. Po k nim vzhlíží jako k bohům.

Mohu vám zaručit, že si nemotorného medvěda zamiluje snad každý. S jeho prdláckými řečikami je nám pořád hodně blízký a ten miloučký kukuč, prostě musíte vidět sami na vlastní oči...

Poselství filmu: "Buď svým vlastním hrdinou a nečekej, až dá někdo jiný věci do pořádku. ty sám dokážeš všechno, co si zamaneš, jen se musíš soustředit."

zdroj: Premiera, Cinema..

Jack Black -Kung Fu Panda Trailer Movie (Teaser) 6 June 2008Kung Fu Panda - Trailer


Animovaný / Komedie / Akční / Rodinný
USA, 2008, 88 min


Režie: Mark Osborne, John Stevenson
Hrají: Jackie Chan, Jack Black, Dustin Hoffman, Lucy Liu, Ian McShane, Angelina Jolie, Michael Clarke Duncan, Seth Rogen, Dan Fogler, Randall Duk Kim
joslin
(Petra Hrabalová)
středa 2. 7. 2008 08:00
Hrabalová, Petra. 2008. Kung Fu Panda. Vychytané.cz. [Online] 2. 7. 2008. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1166. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kung-Fu-Panda
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.52.167
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 20:21