Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hvězdná jména na Creamfields

Na jaké velikány se můžeme těšit? Kdo bude kralovat taneční aréně Raveline Global Stage? Pojďme si shrnout the best of Creamfields..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Creamfields Central Europe
sobota 12. července 2008 14:00
(konec +- sobota 12. července 2008 21:00)
Airport Břeclav
Břeclav (CZ)
Podle aktuální ankety prestižního britského časopisu DJMAG se všechna 3 jména umístila v první desítce žebříčku popularity světových DJs. O která jména se jedná?

Třetím nejpopulárnějším DJem planety je John Digweed, na 5. pozici se umístil DJ Sasha a místo č. 8 patří Ferry Corstenovi. Všichni tři se představí na festivalu Creamfields Central Europe 12.7.2008.

John Digweed začínal v době, kdy byla Anglie ovládána vlnou houseu. Jeho styl, označovaný jako hypnotický progressivní house, se však stal brzy známým a oblíbeným na domácí i světové scéně. Na svém kontě má kompilace vydané společně se Sashou, a to Renaissance a Northern Exposure, které zaznamenaly úspěch po celém světě. Je zakladatelem známého labelu Bedrock Records, přičemž Bedrock je také názvem proslulé akce konané v londýnském klubu Heaven, kterou poctili účastí třeba Carl Cox, Paul van Dyk, Basement Jaxx, Grooverider, Adam Freeland a další. Příznivci Johna Digweeda můžou na celém světe ladit jeho Kiss 100 Radio Show.

Jméno dalšího účinkujícího jsme již zmínili v předchozím odstavci. Dlouholetá spolupráce DJe Sashy s Johnem Digweedem je více než plodná (již zmíněné kompilace Northern Exposure), jejich společná vystoupení např. newyorkském klubu Twilo se stala doslova kultovní. Sasha patří také mezi nejvytíženější remixéry, jmenujme např. Madonnu (Ray of light), Chemical Brothers (Out of control), Pet Shop Boys (West End Girls) a další. V Česku vystoupil již dvakrát s velkým úspěchem a to poprvé na druhých narozeninách party ZEN a posléze na festivalu Open Air Field v roce 2002. Od té doby se v ČR neukázal, i když byl několikrát proklamován, vždy z toho sešlo. Tentokráte si budete moci vizi hudby aktuálně 5. nejoblíbenějšího DJe planety po letech „konečně" užít naplno!

Trojici velikánů, kteří se představí na festivalu Creamfields Central Europe uzavírá aktuálně 8.nejoblíbenější DJ planety – Ferry Corsten, jedna z ikon žánru trance. Proslavil se pod pseudonymem System F tranceovou hymnou Out of the Blue, která zazněla i ve filmu Human Traffic. Participoval také na tranceovém projektu Gouryella, a to se svým krajanem DJ Tiestem. Kdo by neznal skladby Gouryella, Walhalla či Tenshi. Ferry je zakladatelem labelu Tsunami. Mezi jeho úspěšné počiny lze zařadit mixované kompilace Trance Kation a jeho hit Fire v roce 2006 na Trance Awards získal nominaci v kategorii nejlepší video.

Zdroj: TZ Creamfields
www.Creamfields.eu


majkl
(Michal Gaja)
úterý 1. 7. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Hvězdná jména na Creamfields. Vychytané.cz. [Online] 1. 7. 2008. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1158. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hvezdna-jmena-na-Creamfields
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 23:30