Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tak prý už děti nechlastaj.. kromě 6ti. Nebo byli doma :)

Věděli jste, že se nesmí na určitých místech Zlína pít na veřejnosti? Nebo že v pátek 27/6/2008 "potkali jen" 6 opilých dětí a mladších 18ti let?
Přidat na Facebook
Taky nápad kontrolovat v pátek na vysvědčení večer, jestli není někdo z dětí nebo mladistvých (tzn. mladších 18 let) někde opilý. Taky aby jo.. Se přeci chodí chlastat den před výzem a v pátek se zásadně dělají rozlučkové kalbičky na chatičkách a vůbec kdekoliv jinde než ve městě, natož v klubu ;) Tam možná ten večer potkáte manekýny (jedno jakého pohlaví, dneska je to jedno a hlavně to občas už není poznat), kteří něco dostali za to, že nemají na výzu samé pětky, a že se jim vlastně vůbec podařilo prolézt. Zase jsou policajti krok pozadu..

Jak říká tisková zpráva od Městské policie ve Zlíně: "Nejen "Akce jehla" (kdy policisté chodili po parcích a pískovištích a "lovili" odhozené stříkačky od feťáků), posílený dohled nad přechody pro chodce v blízkosti škol, ale také mimořádné kontroly na dodržování veřejného pořádku, podávání alkoholických nápojů osobám mladším 18 let a "seznamovací" kontroly, týkající se nové vyhlášky města Zlína o zákazu konzumace alkoholu na některých veřejných prostranstvích, plně zaměstnávaly strážníky Městské policie Zlín v posledních dvou dnech školního roku 2007 / 2008.

Již od čtvrtku probíhaly intenzivní kontroly hlídek MP Zlín ve všech parcích ve městě a dalších vytipovaných lokalitách. V průběhu pátečního dne pak MP Zlín uskutečnila v součinnosti s pracovníky České obchodní inspekce několik kontrol pohostinských a restauračních zařízení v blízkosti středních škol, které byly zaměřeny především na nezákonné podávání alkoholu neplnoletým.

Na tyto kontroly pak v pátečních večerních hodinách plynule navázalo zvláštní bezpečnostní opatření, při němž MP Zlín v součinnosti s Policií ČR opět provedla rozsáhlé kontroly městských parků a vybraných podniků. Do této akce se zapojilo mimo běžný výkon služby 13 strážníků a tři kolegové z republikové policie.

Nad výsledkem kontrolních akcí lze vyjádřit částečné uspokojení, neboť oproti předchozím kontrolám bylo přistiženo výrazně méně opilých dětí a mladistvých. Strážníci a policisté totiž nyní zjistili pouze šest osob, které byly pod vlivem alkoholu a nesplňovali věkovou hranici 18 let. Smutným rekordmanem byl přitom teprve 14letý hoch ze Zlína, u nějž orientační dechové vyšetření prokázalo 2,5 promile alkoholu v organizmu!

Jeho nechvalně zdatným sekundantem mu pak byl také 14letý hoch ze Zlína, jehož dechová zkouška prokázala téměř 1,5 promile alkoholu v organizmu. Oba opilé nezletilce strážníci předali přímo jejich zákonným zástupcům - matkám. O všech zjištěných případech MP Zlín vyrozumí Odbor sociálních věcí zlínského magistrátu."

A tam sedí paní, která buď matkám/otcům řekne ty ty ty, váš synáček se po výzu ožral jak to prase, budeme to řešit domluvou (v lepším případě). Teda ovšem pokud se tam do doby jednoho roku vůbec rodiče dostaví, protože pak bude věc promlčená. Zrovna v tu chvíli, kdy se tam mají dostavit, totiž musí zrovna k doktorovi. Nečekaně.

Co z toho celého plyne? Chlastejte třeba už ve 13ti, užívejte života, těšte se na střevní problémy, nemocný ledviny, játra v pr*eli a vychlastanej mozek. Teda pokud vám nějaký zbyde :) Jo, a zapomněl jsem na fet. Tam je to jen v devastaci těla o něco rychlejší a na rozdíl od chlastu do půl roku ztratíte 99% kamarádů a přátel. Tím jedním procentem zůstane právě fet.

PS: Kdo nechápající rejpaly: poslední odstavec je ironie a nenabádá k nezákoným aktivitám. Pokud jste mu nerozuměli, tak inteligence je pro vás něco, co se píše yntelygence.. Jo, a potrefená husa se vždycky ozve :-D
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 28. 6. 2008 18:00
Prachař, Štěpán. 2008. Tak prý už děti nechlastaj.. kromě 6ti. Nebo byli doma :). Vychytané.cz. [Online] 28. 6. 2008. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1152. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tak-pry-uz-deti-nechlastaj..-krome-6ti.-Nebo-byli-doma-:)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 23:23