Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Timmy Trumpet přiveze v sobotu na AIR Festival Al Pacina

Timmy Trumpet - nejslavnější australský DJ současnosti a jedna z nejrychleji rostoucích hvězd světové EDM scény bude jednou z hlavních hvězd letošního ročníku AIR Festivalu, jenž se odehraje už tento pátek a sobotu v královehradeckém Festivalparku.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
AIR Festival 2017
pátek 28. července 2017 16:00
(konec +- sobota 29. července 2017 04:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
V rámci Trumpetova setlistu by měl zaznít i jeho nejnovější track Al Pacino, který vzešel ze spolupráce s Krunkem a jehož videopodobu na YouTube zhlédlo za necelý měsíc přes 8 miliónů lidí.

"Jste tím, co posloucháte. Proto byste neměli skončit jen u poslechu hudby, kterou byste rádi dělali, ale naopak poslouchat co nejvíce různých žánrů a nechat je na sebe působit" radí Timmy Trumpet. "Já jsem poslouchal opravdu všechno - od Metallicy po Mozarta. Můj otec byl trumpetista a já ho následoval. Když mi byly čtyři, začal jsem hrát na trumpetu a brzy na to, jsem sám začal hudbu skládat. A skládám jí dodnes. Jakmile jsem objevil jazz, začal jsem jamovat na všechno, co jsem slyšel. Hlavně na skladby z rádia. Netrvalo dlouho a natrefil jsem na house music" vysvětluje Trumpet, jak se dostal od jazzu k eletronické hudbě.Timmy Trumpet (vlastním jménem Timothy Jude Smith) zčeřil vody EDM relativně nedávno, ale velmi výrazně. V roce 2015 byl na udílení ITM Awards zvolen nejlepším australským DJem a vloni obsadil 75.místo ve světové TOP 100. Jeho singly se těší platinovým prodejům, podporovali ho a do svých setlistů jeho skladby zahrnují Armin Van Buuren, Carl Cox, Fedde Le Grand nebo Fatboy Slim a za rok odehraje přes 200 vystoupení. Jeho unikátní show, ve které snoubí DJing s live trumpetou, patří ke skutečným hudení zážitkům a letos na AIRu tomu jistě nebude jinak.

Vyjma Trumpeta a live premiéry KSHMRa se návštěvníci festivalu mohou těšit na další více než dvě desítky reprezentantů současné DJské elity. Hlavní scéna se v pátek rozezní v 18 hodin a vedle KSHMRa, který bude pátečnímu večeru vévodit, vystoupí také např. ruské trio Swanky Tunes, které si zahrálo mj. s Aviciim a z Maďarska duo Stadium X, které taky nechybí na žádné velké akci - Sziget a Tomorrowland nevyjímaje. Ear Gasmic Stage v pátek pojede pod taktovkou Alexe M.O.R.P.H.a - předního německého DJe a producenta, který svými hity jako „We Are“, „Dreams“, „The Reason“ aj. a remixy/koprodukcemi s umělci, jako jsou Armin van Buuren, Paul van Dyk, Faithless, Dash Berlin a mnoha dalšími ukázal, že je v kvalitě svých tracků vždy o krok napřed. Přesně o půlnoci převezmou štafetu po hlavním pódiu Retro Music Hall a House Time stages s třináctkou DJů, mezi kterými nebudou chybět např. Jonas Aden nebo oblíbenci Tiësta - Brooks.

Sobotní program zahájí už v poledne Temple Of Madness scéna, na které se objeví např. Melvin Coxx nebo Pauli Gabrieli a na kterou ve čtyři hodiny naváže hlavní stage. Ta bude v sobotu hostit již zmíněnou hlavní hvězdu Timmyho Trumpeta a dále např. MAKJe (kalifornského rodáka ostříleného z pódií největších světových tanečních festivalů) a Madisona Marse, který si stejně jako KSHMR prožije na AIRu svoji českou live premiéru.
Pět scén, přes šedesát účinkujících, večírek od pátečních 18 hodin až do nedělního rána.
To vše nabídne letošní ročník AIR Festivalu, který by si žádný příznivec EDM neměl nechat ujít.

Více o festivalu a vstupenky na www.airfestival.cz

Dodala: Kateřina Dědková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 28. 7. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Timmy Trumpet přiveze v sobotu na AIR Festival Al Pacina. Vychytané.cz. [Online] 28. 7. 2017. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11516. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Timmy-Trumpet-priveze-v-sobotu-na-AIR-Festival-Al-Pacina
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.125s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 21:37