Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nový videoklip Headdy feat. Cali P – Faya We Burn

Už za pár dní tomu bude dva roky, kdy Headdyho sólo debut "Hlava Nehlava" spatřil světlo světa. S největší pravděpodobností jste tento debut již slyšeli, jelikož Headdy své album několik týdnů po vydání uvolnil zcela volně ke stažení. Pokud ho tedy dosud nemáte ve své MP3 kolekci a rádi bystesi ji rozšířili, stáhněte si jej z odkazu přímo pod článkem.
Přidat na Facebook
K tomuto debutu byl dokončen pouze jediný videoklip a to ke skladbě "Naše Muzika", ve kterém se objevily záběry z hromadného focení celé české hip hop scény, které zajišťoval Jaro Vacek.
Headdy od té doby ovšem rozhodně neseděl se založenýma rukama. Koncertoval, podílel se na výrobě rádiového pořadu, dokončoval nahrávací studio a hlavně - připravoval hudbu a texty na své druhé sólo, které vyjde na podzim 2008 pod vlastním labelem Base records.
Dostat z Headdyho podrobnější informace o dalším připravovaném albu je v současnosti téměř nemožné, nicméně první ochutnávku uvolnil už dnes a to videoklip ke skladbě "Faya We Burn", ve kterém refrény umocňuje exkluzivní host a hvězda evropského reggae Cali P. Jakým směrem se od poslední desky Headdy vydal a jaký progres lze tedy očekávat, napoví možná právě tato skladba. Kromě hlavních aktérů Headdyho a Caliho se v klipu mihnou i Headdyho koncertní parťáci a to Pan DJ Lowa s hypemanem Jazzym.

Videoklip můžete kontrolovat už nyní a to právě zde:


Pro lepší požitek si zapněte "watch in high quality" pod klipem

O vizuální ztvárnění se postarala produkční skupina okolo režiséra Martina Hammerschlaga a poděkování za vznik videa patří také partnerům projektu – UrbanStore.cz, Saton, Red Bull, Meat Fly, Aukro.cz, Rasta Reggae, SkatesShop.cz, Growshop.


Headdy - Hlava Nehlava (2006)
Headdy - Naše Muzika (videoklip)
Headdy MySpace
Cali P MySpace
DJ Lowa MySpace
www.headdy.com

Fred
(Fred Durst)
pondělí 30. 6. 2008 08:00
Durst, Fred. 2008. Nový videoklip Headdy feat. Cali P – Faya We Burn. Vychytané.cz. [Online] 30. 6. 2008. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1150. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novy-videoklip-Headdy-feat.-Cali-P-–-Faya-We-Burn
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:42