Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jsme přeci ženy a vydržet bez pořádného "drbavého pokecu?" Ani náhodou!

„Příčinou toho, že se ženy nemilují mezi sebou , jsou muži.“ Výstižné a přesné..
Přidat na Facebook
Jednoduchá rovnice, ženská proti ženské to se rovná chlapovi. Ano, milý pánové, za všechno můžete vy!! No teda skoro za všechno..

Čeho jsme schopny, když jsme zamilované, poblázněné nebo sexuchtivé? Jdeme přes mrtvoly, vymýšlíme různé léčky, podlosti a blbosti jen abychom zaujali. A co kdyby tu byla nějaká druhá? To přeci není žádná vada na kráse ani nemoc, kecy!

Zažila jsem (naštěstí jako pozorovatel) několik situací, kdy si slečny v zápalu boje o muže rvaly vlasy, kousaly, fackovaly a oblíbenou technikou škrábaly. Přišlo mi, že se druhá strana buď baví anebo naopak se cítí trapně. Jo, jo chlapská domýšlivost.

Kde nepomůže fyzická síla, tam pomůže ostrý jazyk. Slovník je barvitý a pestrý. Od nány se přesouváme k čubce až po.. raději si to domyslete. Jsme úskočné, pomlouvačné, falešné. Přiznejme si to, čeho se bojíme, okamžitě nenávidíme a nemáme rády. Popuzuje nás, když vypadá někdo lépe než my, sice můžeme prohlásit, ano vypadá skvěle, ale v naší hříšné dušičce se všechno vaří.

Co říkáme a co si myslíme:
- "Jé ty máš nové kalhoty, moc ti sluší." - Kobylí prdel, úděs, jak se do nich narvala?
- "Jdeš cvičit, taky bych měla začít." - Stejně jí to nepomůže.
- "To je tvůj přítel? sympaťák." – Horšího opičáka nesehnala?

To je prostě naše, usmívat se na sokyni, div si neuškubneme panty, častovat ji přeslazenými slůvky a jakmile zajdeme za roh.. (špatně, špatně, špatně..)

Můžete být andělsky hodná, stejně neujdete pomluvám. Obdivuji chlapskou upřímnost, výjimky potvrzují pravidla. Někteří jsou hrozné drbny, ale na cokoliv se jich zeptáte, snaží se vám odpovědět po pravdě. I když je to občas kruté. "Nepřibrala si?" (Tváříte se jako že ne, ale sama víte, že ta pneumatika kolem pasu asi moc sexy není).

Nezávidíme jenom nepřátelům, dokážeme závidět i přátelům. Nic není pro nás svaté, a pokud jsme nespokojené (ne)dáváme to dostatečně najevo.

A když nás někdo načapá při nekalých úmyslech, tak se prostě na čas staneme neviňátky, ale stejnak nás to brzy přestane bavit a vrátíme se do zajetých kolejí. Jsme přeci ženy a vydržet bez pořádného "drbavého pokecu?" Ani náhodou :o)
joslin
(Petra Hrabalová)
středa 27. 9. 2006 08:00
Hrabalová, Petra. 2006. Jsme přeci ženy a vydržet bez pořádného "drbavého pokecu?" Ani náhodou!. Vychytané.cz. [Online] 27. 9. 2006. [Citace: 5. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=115. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jsme-preci-zeny-a-vydrzet-bez-poradneho-_drbaveho-pokecu?_-Ani-nahodou!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.147s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: úterý 5. července 2022 11:01