Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Červencový d'n'b program v Crossu

Líbezné tóny Drum&Bassu se našima ušima nesou už od počátku devadesátých let. Oblíbenost tohoto žánru stoupá rychlostí světla a získává si tak davy milujících posluchačů. Své nadšení projevují jak Dj's, tak fanoušci, a kde jinde než na mejdanu?!
Přidat na Facebook
Pokud si něco nechceš nechat ujít, sleduj náš červencový DRUM&BASS program, kde jsme si pro vás připravili opravdové lahůdky a ty nejlepší Vám představíme.

Jestli máte rádi kvalitní DNB všeho druhu, určitě byste neměli chybět na Vesmírném Dobrodružství, pod skupinou Spojuje Nás DNB!

Již třetí mejdan kde se vždy všichni spojí, si na hlavní stagy svůj set odehraje dlouholetý a velmi kvalitní producent/DJ - Chris.SU z Maďarska. Jeho svébytný, technicky ovlivněný avšak stále melodický drum and bass, je na scéně velmi dobře známý. Nyní maká na nových releasech hlavně pod svým vlastním labelem, ale i pod labelem Eatbrain Records. Můžeme Vám prozradit, že to nebude procházka růžovou zahradou, ale velmi dobrodružná cesta, plná tvrdých a masivních úderů dnb. Na dolní stagy své umění předvede francouzký Dj - RedPill, který se v roce 2016 osamostatňuje, a začíná tak s vlastní a velmi tvrdou produkcí. V jeho setech můžete slyšet především masivní neurofunk z vlastní tvorby a tracky které nevyšly.

EVENT:
www.facebook.com/events/1818807871704384Druhý mejdan, o který by žádný návštěvník neměl přijít, je Double Trouble pod taktovkou Drumbassterds crew. Již 4 -tým rokem se pravidelně otřásá Cross club v základech, a ani teď tomu nebude jinak.

Horní stage se bude po celou noc věnovat především tvrdšímu a tanečnímu drum and bassu. Hlavní Dj a zároveň producent, za námi poprvé přiletí až z daleké Austrálie a nese jméno Transforma. Zlomeným beatům se věnuje už od svých 14ti let a jsme si jisti, že nám v Praze ukáže, jak se skáče u protinožců. Dolní stage jako vždy obsadí Liquid crew, a i tady bude po celou noc pěkně divoko. Pro všechny náročnější posluchače a pamětníky, je tentokrát připraveno velké Rakouské překvapení v podobě Dj - D.Kay. Po několikaleté odmlce se vrací v plné síle, aby nám předvedl, že má stále co nabídnout a že do svého setu zahrne i legendární produkci z první dekády druhého tisíciletí.

EVENT:
www.facebook.com/events/1874690189450762A do třetice všeho dobrého! Rezidentní a multižánrová noc ImperialisticNight, která pod vedením samotného klubu Cross pořádá, jíž 9 -tým rokem ty nejlépe obsazené mejdany, Vás nyní zve na další a hudebně kvalitní událost.

Tentokrát za námi, jako headliner horní stage, dorazí novozélandský kat TREi, který se hudbě věnuje už 10.let. Jako kvalitní Dj si tak vytvořil své jméno na prestižních vydavatelstvích, jako jsou např.: Viper Recordings, Technique, SOM Music či Shogun Ltd. Své tracky obohacuje progresivními rollery, tvrdými údery a zároveň si udržuje svěží, taneční rytmus. Spolupracoval se jmény, jako jsou např.: State of Mind, The Upbeats, Thomas Oliver či Drumsound & Bassline Smith. Nyní se podepisuje pouze pod tracky vydané na labelu Viper Recordings, a ve svém studiu maká na nových věcech. Dolní stage obsadí jamajský Earl16 ze světově známé elektronické, dub a regaae skupiny Dreadzone, která byla založena v Anglii, roku 1993. Earl je reggae zpěvák, jemuž se kariéra rozjela už v roce 1970. V mládí zkusil talentové soutěže, hrál v kapelách po Jamajce, a když se rozhodl opustit školu pro svojí pěveckou kariéru, byl vyhozen z domu. Bez střechy nad hlavou a peněz, se po dvou marných pokusech v kapelách vrhá na sólovou kariéru, vydělává a je slavný. Roku 1995 se stává jedním ze dvou vokalistů Dreadzone. Společně tak cestují, pracují a roku 97 vydávají debutové album Steppin’Out, které je nominované na cenu mOBO. V poslední době spolupracuje s vydavateli z Velké Británie či Evropy, a maká na vlastním labelu - Merge Production.

EVENT:
www.facebook.com/events/1739123393051827VŠECHNY DNB TERMÍNY:
08. Spojuje Nás Dnb w/ Chris.Su & Redpill
11. Cross Hype
13. No Cure Invites
14. Double Trouble w/ Transforma, D.Kay & Dave Owen
18. Tele2Beatz
21. Imperialistic Night w/ Trei
23. BassBeatCase
24. Los Tekkenos
25. Dnb Fire
27. Drum&Bounce w/ Drumbassterds
31. Los Tekkenos

Sečteno, podtrženo, připravte se na super parties, plné kvalitní hudby, veselé nálady a nezaměnitelnou atmosférou!

Dodal: Matouš Trávník
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 13. 7. 2017 08:00
Chovancová, Michaela. 2017. Červencový d'n'b program v Crossu. Vychytané.cz. [Online] 13. 7. 2017. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11480. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cervencovy-d_n_b-program-v-Crossu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 12:26