Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

The Sun Festival se vrací v létě do Prahy

The Sun Festival se vrací v létě do Prahy Jedineč ný koncept, který navrací původní ideu festivalu jako oslavy hudby, společ ného nadš ení, tance a léta bez placení vstupného.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
The Sun Dance – Summer Opening with MÖWE
středa 28. června 2017 16:00
(konec +- středa 28. června 2017 22:00)
Přehrada
Hostivař (CZ)
Tak přesně takhle si urč itě pamatujete letní The Sun Festival, který proběhl v srpnu 2013 ve Festivalparku v Hradci Králové a navš tívilo ho více než 18 000 party people. Po krátké pauze zač al festival opět vystrkovat růžky loni v létě a to konkrétně 23. č ervence, kdy na Hostivařské přehradě v Praze proběhla komornějš í varianta festivalu pod názvem The Sun Dance, na které vystoupili zahranič ní hosté PHNTM (USA) a Spada (Italy) a doplnil je č eský support.

Na letoš ní rok pro vás pořadatelé připravili celou sérii akcí pod názvem The Sun Dance a vy se tak můžete těš it na č tyři nabité mejdany pod hlavič kou The Sun Festivalu v termínech –středa 28. č ervna, středa 19. č ervence, středa 9. srpna a neděle 3. září. a to opět v prostorách pláže na Hostivařské přehradě. Tyto akce se ponesou v duchu deep house music a můžeme bez pochyby říct, že se jedná o největš í letní deep house party v Praze. Akce budou probíhat od 16:00 do 22:00 v prostorách pláže. Ve 22:00 se akce přesouvá do přilehlého lounge baru u hlavního vchodu, kde si pro vás připravil after party Atelir Club.

Vstupné je zdarma nebo si můžete za 550 kč zakoupit v předprodeji na TICKETSTREAM.CZ konzumač ní VIP stravenku, s tou získáteza 550kč otevřený bar a k tomu přístup do V.I.P. MAIN STAGE zóny. V praxi to znamená, že to co zaplatíte za stravenku v předprodeji, to si také prokonzumujete a navíc si zapaříte za Djem na stage.

Pojďme si postupně představit jednotlivé termíny The Sun Dance, jejich podtituly a line-up.

Středa 28. června – The Sun Dance – Summer Opening with MÖWE (Austria)
Facebook event: www.facebook.com/events/358335201230183

Na prvním díle se jako headliner představí (premiérověv České republice) rakouská dvojice MÖWE. Support obstará italský dj a producent Spada, který si svou premiéru odehrál na loňském roč níku. Za č eskou scénu se představí jelení dvojice Deep Deer, rezidentní dj klubu Duplex Tokátko ve společ ném setu s Dave Trumpeteerem a celou párty rozehraje dvojice Kao Oui & Carlos Rey.

O lounge Atelier Club Stage se po 22:00 bude starat sestava – Deffo, Chris Lay, Chuck a Lex Lutor.

MÖWE (Austria)Mel & Clem jsou základní č lenové dvojice MÖWE. Toto charizmatické vídeňské duo ani neoč ekávalo, že by z jejich spojení v lednu roku 2013 přineslo takový úspěch na světové scéně. Mel je potetovaná drzá rebelka, která předtím vystupovala v řadě Indie-rockových kapelách. Clemens je okouzlující, mladý lamač dívč ích srdcí, který byl dříve také zapojen do tvorby různých kapel, kde vystupoval jako baskytarista. V lednu 2013 byl ve Vídni chladný zimní den a Mel s Clemensem se potkali ve studiu a zač ali spolu z nudy tvořit hudbu. Vznikla jejich první píseň„Blauer Tag“ a tak i projekt MÖWE. Tento song sklidil obrovský úspěch a jejich jméno se tak rychle š ířilo světem. Od té chvíle zač ali vytvářet jeden úspěš ný hit za druhým. Stejně tak to je i s jejich remixy světoznámých skladeb, které se díky jedineč né interpretaci dostanou pod kůži každého posluchče.

Středa 10. července – The Sun Dance – Gamble Edition with De Hofnar (Netherlands) Facebook event: www.facebook.com/events/1872290709654547

Druhý díl představí dalš í premiérové vystoupení v ČR. Jestli můžeme někoho spojovat s letním soundem tropical house & deep house music, tak je to rozhodně holandský dj a producent De Hofnar. Jako support vystoupí italský dj a producent Spada, rezidentní dj klubu Duplex Tokátko ve společ ném setu s Dave Trumpeteerem, ve speciálním plážovém deep house setu se představí Subgate a celou párty rozehraje italský pražák Filippo Astelo.

O lounge Atelier Club Stage se po 22:00 bude starat sestava – Marcos, Funspeed, Sajmon, Michael Gant.

De Hofnar (Netherlands)Holandský DJ a producent De Hofnar má na svém kontě více než 30 vlastních tracků, které dobývají Youtube, Soundcloud a dalš í servery v miliónových zhlédnutích. Mezi jeho nejznámějš í poč iny patří například bootleg tracku All Of Me, který má přes 26 milionů zhlédnutí. Jeho vlastní produkce je převážně v rytmech melodic house a deep house music a živý nástroj hraje vždy důležitou roli v každém jeho tracku. Jeho mottem je: „Vy jste králové, já jsem zde abych vás pobavil.“

Středa 9. srpna – The Sun Dance – B*Day Edition with Pretty Pink (Germany)
Facebook event: www.facebook.com/events/1347964221965142

Třetí díl bude ve znamení narozeninové párty, protože zde bude slavit své narozeniny spousta oslavenců. Jako headliner vystoupí nemecká královna deep house music – Pretty Pink.

O support se postará jelení dvojice Deep Deer, oslavenci Bad Rabbit & Dom Cruz a rezidentní djs klubu Duplex Tom Hart & Hannah Vee. O lounge Atelier Club Stage se po 22:00 bude starat sestava – Marcos, Toby King, Jerry Fury, Schumi.

Pretty Pink (Germany)
Tato okouzlující růžová sleč na se za poměrně velice krátkou dobu proměnila z clubberky ve velice dobře známou a respektovanou djku a to předevš ím díky její kvalitní hudební produkci a unikátním remixům. Jejím světově nejznámějš ím poč inem je remix hitu Daft Punk –Get Lucky, který hraje spousta djs po celém světě. Pretty Pink je ztělesněním kombinace vkusného zvuku a kvalitního party soundu, který dokáže strhnout dav a roztancovat celý klub.Neděle 3. září – The Sun Dance – Summer Closing with Stefan Biniak (Germany)
Facebook event: www.facebook.com/events/455385088137726

Čtvrtý a poslední event léta bude opět ve znamení premiérového vystoupení, které nám předvede německý dj a producent Stefan Biniak.

O support se postará legenda č eské taneč ní scény DJ Loutka, rezidentní dj klubu Atelier a přeborník v žánru deep house music Marvill, jelení dvojice Deep Deer a rezidentní dj klubu Duplex Tokátko ve společ ném setu s Dave Trumpeteerem.O lounge Atelier Club Stage se po 22:00 bude starat sestava – Funspeed, Deffo, Dobi, Michael Gant.

Stefan Biniak (Germany)

Berlínský rezident, který si za velmi krátkou dobu získal pozornost v evropském kalendáři klubů a festivalů. Jeho zvuk nezná hranice a při svých setech používa mnoho hudebních stylů jako aktuální sound house music, fúzi deep house & tech-house music a to vš e společ ně s melodickými vokály. Díky tomuto spojení jsou jeho sety velice emocionální a dokáže tak vytvořit vytříbenou atmosféru na taneč ním parketu. Do své hudební produkce jde na 100% a věnuje se jí s váš ní a oddaností. Jeho edit tracku „Read all about it“ získal na Youtube více než 10 miliónů shlédnutí a vystřelil ho mezi producentskou š pič ku deep house music. Jeho produkci můžeme označ it za více undergroundovou a znač ně atmosférickou.

Doprava na festival
Nejrychlejš í spojení k hlavní bráně koupališ tě je autobusem ze zastávek: Selská (Košík) autobus č . 177, 181, 506, 609 – vzdálenost pěš ky od HP 967 m // Wagnerova ( Háje ) autobus č . 293 – vzdálenost pěš ky od HP 897 m // Jižní Město autobus č . 136, 165, 170, 213, 505 – vzdálenost pěš ky od HP 969 m

S aplikací Taxify se na Hostivařskou Přehradu dostanete z centra Prahay za pouhých 200 korun.

Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 27. 6. 2017 17:00
Chovancová, Michaela. 2017. The Sun Festival se vrací v létě do Prahy. Vychytané.cz. [Online] 27. 6. 2017. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=11459. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/The-Sun-Festival-se-vraci-v-lete-do-Prahy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 14:44