Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Co možná nevíte o Sinéad O´Connor

Kde Sinéad O´Connor počala dceru Roisin? Co prohlásila na adresu Václava Havla? Kdo byl také její milenec?
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Colours of Ostrava
sobota 12. července 2008 12:00
(konec +- sobota 12. července 2008 19:00)
Slezskoostravský hrad
Ostrava (CZ)
Více se dočtete v prvním dílu zajímavostí o kapelách na Colours of Ostrava 2008 (10. – 13. července).Sinéad O´Connor hraje v sobotu 12. července. Více info: www.colours.cz

Sinéad O´Connor (Irsko)
Irská zpěvačka Sinéad O´Connor vloni všechny překvapila dvojalbem „Theology“, na kterém se přihlásila k rastafariánství a splnila si odvěký sen zazpívat si staré reggae. Když ho na Jamajce se starými veterány natáčela, neměla to podle svých slov lehké: „Splnil se mi dávný sen, nemohla jsem tomu uvěřit a občas jsem se nenápadně vytratila na záchod si zabrečet, abych se mohla zase tvářit jako že nic, ale bylo to neuvěřitelný“.

Když Sinéad O´Connor před jednadvaceti lety vydala své první album „The Lion and The Cobra“, všichni ji měli za punkovou tygřici a nasupenou arogantní rebelku. Ona sama ale na sebe zpětně pohlíží trochu jinak: „Nemyslím, že jsem byla nasupená arogantní potvora. Řekla bych, že jsem byla velmi milá mladá dáma, která z pochopitelných důvodů pociťovala občas vztek“.

„Hněv je první krok k odvaze“, tvrdí Sinéad O´Connor. „Kdyby nebyl Václav Havel naštvaný, neměli byste Českou republiku“.

Na Českou republiku vzpomíná Sinéad O´Connor velmi ráda. Se svým přítelem, irským novinářem Johnem Watersem v Praze počali dceru Roisin.

Pro letošní Colours si celý její tým objednal pro ubytování kuřácké pokoje.

Na konci června vydává Peter Gabriel album „Big Blue Ball“ s nikdy nevydanými skladbami natočenými v uplynulých patnácti letech v jeho studiu Real World za účasti značně pestré hudební spoelčnosti. Vedle předních afrických, indických a asijských umělců ze světa world music tu nechybí ani Gabrielova milenka Sinéad O´Connor. Zpívá ve skladbě „Everything Comes From You“ společně s japonským bubeníkem Joji Hirotou a uzbekitánskou kráskou Severa Nazarkhan.

Více o Sinéad O´Connor: www.colours.cz.

majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 26. 6. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Co možná nevíte o Sinéad O´Connor . Vychytané.cz. [Online] 26. 6. 2008. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1145. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Co-mozna-nevite-o-Sinead-O_Connor-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 03:27