Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Redbull motokáry Brno 2008 - Jaké to bylo

Nedělní poledne vrcholilo, když na trať dlouhou 400 metrů vtrhla ty nejkurióznější bezmotorová vozítka roku 2008! Jejich kreativita nebrala konce.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Red Bull Káry
neděle 22. června 2008 12:00
(konec +- neděle 22. června 2008 19:00)
Brno - Žebětín
Brno - Žebětín (CZ)
K vidění byl Flinstone a jeho vozítko, Vlk i se svým věrným zajícem, ale i třeba jamajský bob! Návštěvníci za třicetistupňového vedra mohli obdivovat čtyřicet pět kusů motokár, které byly jako každý rok sestrojeny pouze a k jednomu účelu - aby se pokusili zvítězit právě v tomto závodu! O dodávku energie se postaral lahodný energetický nápoj, pod jehož záštitou se závod každoročně odehrává.

Posádky se sešly ze všech možných koutů Čech, Moravy, ale i Slovenska. Před startem se každý tým představil v podobě krátkého připraveného medailonku a představením posádky. Museli však v nezkrotném vedru prokázat i své showmanské schopnosti, aby upoutali porotu svojí exhibicí porotu, která v klidu a chládečku seděla na pódiu, a v pohodlí hodnotila jednotlivé týmy. Nešlo však jen o hodnocení rychlosti a samotné exhibice před startem, porotci měli dostatek času, aby si každou motokáru prohlédli v klidu, zaparkovanou v depu i se všemi jejími drobnůstkami a dokonalostmi, které z povzdálí nebylo možno vidět. Propracovanost a nápad, to zde hrálo velkou roli.

Body se počítaly, sečítaly, horko stoupalo. Netrpělivost všech fanoušků, kteří přišli podpořit své rodiny, kamarády a přátele nebralo konce, stejně tak jako nekonečné odhalování svršků. Porota složená ze známých jmen jako Enge, Eliáš, Staša, Valenta, Kuchař, Polášek a další se nakonec za vítěze ustanovili tým plyšově růžového Pink Sabbath, který získal 157 bodů. A není divu. Propracovaná image Elvise Pressleyho byla skutečně jak originální, tak do detailu dotáhnutou myšlenkou. S jednobodovým skluzem se na druhém místo vyšplhal tým, reprezentující slovenskou Bratislavu, kteří startovali pod jménem Monstrom. Třetí se umístili Lihoborci ze Slovácka, veselí kluci s neustálým úsměvem na tváři.
Sedmibodka
(Kateřina Stanclová)
pondělí 23. 6. 2008 21:00
Stanclová, Kateřina . 2008. Redbull motokáry Brno 2008 - Jaké to bylo. Vychytané.cz. [Online] 23. 6. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1142. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Redbull-motokary-Brno-2008---Jake-to-bylo
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.126s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 02:47